Łukasz Sędrowski to uczestnik jednej z edycji programu „Rolnik szuka żony”. Zakończenie zdjęć do tego projektu, nie oznaczało dla Łukasza końca przygody z telewizją. Od momentu pożegnanie się z programem „Rolnik szuka żony”, Łukasz Sędrowski często występuje w programie śniadaniowym emitowanym przez Telewizję Polską, jako gość.

View this post on Instagram

Pytanie Na Śniadanie TVP2 😁

A post shared by Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz) on

Rolnik pokazał straty

Łukasz Sędrowski często gości w telewizji śniadaniowej TVP. Ostatnio bohater popularnego programu, w którym rolnicy poszukują swojej drugiej połówki, także pojawił się na kanapie programu śniadaniowego pt. „Pytanie na śniadanie”. Rolnik postanowił w nim opowiedzieć o przykrej sytuacji, która spotkała go jakiś czas temu. Jak się okazuje pole jego kukurydzy, zostało doszczętnie zniszczone. Wszystko za sprawą nieodpowiedzialnych quadowców. Straty zostały oszacowane na 10 tysiecy złotych.

- To są bandyci i szczury, które okradają rolników i robią to z głupoty. Nie pozdrawiam tych chamów! - wyznał Łukasz Sędrowski.

Łukasz Sędrowski zdecydował się także pokazać zniszczenia, jakie pojawiły się na jego polu kukurydzy. Jak się okazuje bandycizniszczyli świeżo wzrastającą kukurydzę. Na szczęście rolnik poradził sobie z tą sytuacją. Dzięki monitoringowi sprawą zajmuje się już policja, a sprawcy nie są anonimowi.

- Nie jesteście anonimowi! - zagrzmiał Sędrowski.

Przypomnij sobie o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA