Kasia Dąbrowska to przyjaciółka byłej partnerki swojego aktualnego chłopaka Antka Królikowskiego. Dziewczyny opublikowały wspólne zdjęcie na Instagramie, które skomentowała mama aktora.

Kasia i Asia to prawdziwe przyjaciółki

Asia Jarmułowicz zamieściła na swoim instagramie zdjęcie z Kasią Dąbrowską, która jest aktualną dziewczyną jej byłego chłopaka Antka Królikowskiego. Jak się okazuje dziewczyny mają ze sobą bardzo dobry kontakt. Fotografia zamieszczona przez jedną z nich pochodzi ze wspólnego wypadu na działkę. Fotografie skomentowała mama Antka Królikowskiego. Co takiego napisała?

View this post on Instagram

Ludzie z lasu ☘️🐰🌲#las #dom

A post shared by Antoni Królikowski (@antek.krolikowski) on

Joanna Jarmołowicz była dziewczyną Antka Królikowskiego. Chyba nikt się nie spodziewał, że po rozstaniu może zostać wybranką… jego młodszego brata. Aktorka urodziła dziecko, którego ojcem jest Jan Królikowski.

Kasia Dąbrowska jest za to dziewczyna Antka Królikowskiego od ponad roku. Dziewczyna zajęłam miejsce przy boku aktora tuż po jego rozstaniu z Julią Wieniawa. Jak się okazuje Kasia i Asia dogadują się ze sobą świetnie. Przyjaciółki zdecydowały się zamieścić wspólne zdjęcie na instagramie, który został skomentowane przez mamy Antka Królikowskiego.

Moje śliczne dziewczynki❤️❤️❤️❤️- napisała mama Antka Królikowskiego.

View this post on Instagram

U nas miło 🌺 #ogródkowo 🥦

A post shared by Joanna Jarmołowicz (@asiajarmolowicz) on

Przypomnij sobie o… ANNA LEWANDOWSKA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA PORÓD W PRYWATNEJ KLINICE. ILE ZA NIEGO ZAPŁACILA