Barbara jest najstarszą członkinią rodu Mostowiaków. Bardzo przeżywa wszystkie rozterki i problemy swoich dzieci i wnuków, dlatego też bardzo często nie chcą oni jej denerwować i nie mówią o wszystkich kłopotach.

Barbara będzie miała poważne problemy ze zdrowiem

W kwietniowych odcinkach życie Basi raczej nie będzie kolorowe. Seniorka ciężko przeżyje problemy, które spotkały jej wnuka i dowie się o tragedii, która spotkała dziewczynę jego dziewczynę – Lilkę.

Mateusz, chcąc zdobyć pieniądze dla swojej dziewczyny, zostanie przyłapany i dowie się, że Lilka została zgwałcona przez ratownika medycznego pracującego z Rogowską. Lilka powie o tej sprawie Marysi, a później swojej matce.

Wszystkie kłamstwa, kradzież Mateusza oraz ciąża sprawią, że Barbara będzie załamana. Trudno jej będzie uwierzyć, że ukochany wnuk tak bardzo skomplikował sobie życie. Wciąż jeszcze nie dowie się o najgorszym – brutalnym gwałcie na Lilce.

Rodzina nie będzie chciała zdradzić Basi smutnego sekretu

Rodzina Mostowiaków nie będzie chciała zdradzić Basi tragedii, która spotkała Lilkę. W obawie o jej zdrowie stwierdzą, że lepiej będzie to przed nią ukrywać. Kolejne tragiczne informacje mogłyby ją kompletnie załamać.

Jednak kobieta w jakiś sposób dowie się o tej nieprzyjemnej sytuacji. Od kogo się dowie i jak to przeżyje? O tym fani serialu „M jak miłość” przekonają się w kolejnych odcinkach.

Może zainteresuje Cię to:  NIEWIARYGODNE TŁUMY NA PRZEJŚCIU GRANICZNYM W DOROHUSKU. CZY UKRAINCY ZDĄŻĄ WRÓCIĆ DO KRAJU? JUŻ WKRÓTCE ZOSTANĄ ZAMKNIĘTE GRANICE

Polecamy także:  TEN WIDOK PRZYPRAWIA O CIARKI NA PLECACH. PAPIEŻ FRANCISZEK MODLI SIĘ O USTANIE PANDEMII NA OPUSTOSZAŁYM PLACU ŚW. PIOTRA

Portal Kolezanka poleca:  ANNA WENDZIKOWSKA Z NOWYM KOLOREM WŁOSÓW. WIĘKSZOŚĆ POLAKÓW TO ZDZIWIŁO