Anna Mucha jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Kobieta od lat wciela się w rolę Magdy w „M jak miłość”, który jest ulubionym serialem wielu Polaków.

Aktualnie Anna Mucha sprawdza swoje możliwości w roli jurorki w kolejnej edycji emitowanego na kanale TVP2 programu "Dance, dance, dance". Niestety zdjęcia do programu zostały przerwane. Wszystko za sprawą koronawirusa.

O tym co Anna Mucha myśli na temat przerwania zdjęć do programu, aktorka wypowiedziała się w wywiadzie dla magazynu „Party”. Co takiego powiedziała?

Anna Mucha o przerwaniu zdjęć do programu

To najmądrzejsza i najlepsza decyzja, jaką można było podjąć – zgadza się z decyzją producentów programu Anna Mucha.

Na szczęście Fani programu nie mają powodów do zmartwień. Telewizja Polska zdecydowała się emitować nakręcone wcześniej odcinki. Ostatni z nich pojawi się na antenie 11 kwietnia.

Zmieniła się także formuła programu. Jak do tej pory podzielone było na dwie części. Aktualnie tańce stalowe idę w parach pokazywane są jakie odrębne odcinki, dlaczego?

To rozwiązanie pozwoli nie tylko zbudować napięcie. Nasi uczestnicy będą mieli także czas, by się zregenerować, odpocząć i zachować zdrowie – dodaje jurorka.

Aktorka zdradza także to, kiedy wznowione zostaną nagrania do programu

Wszyscy mamy nadzieję,  że w kwietniu spotkamy się̨ na planie – mówi Mucha.

Przypomnij sobie o… JAK POZBYĆ SIĘ RYBIKÓW Z ŁAZIENKI? WYSTARCZY KILKA CHWIL, BY WYPROSIĆ NIECHCIANYCH LOKATORÓW

Jak informował portal Życie: KLAUDIA HALEJCIO POKAZAŁA SWOJE WNĘTRZE. WYGLĄDA NIESAMOWICIE