Doda wciąż pozostaje jedną z najsłynniejszych piosenkarek w Polsce. Artystka króluje na polskiej scenie muzycznej od wielu lat. Dzięki swojej charyzmie zdobyła serca fanów.

Tajemnicza dolegliwość Dody

Jakiś czas temu gwiazda obudziła się w nocy z dziwnym piskiem w lewym uchu. Po ciężkiej i nieprzespanej nocy, nagrała dla fanów krótki filmik na InstaStories, w którym opowiedziała o swojej dolegliwości.

- „Kochani nie spałam całą noc. O 6. rano obudził mnie taki pisk w lewym uchu, który utrzymuje się do dzisiaj. Jakby ciśnienie się zmieniało, albo czajnik się gotował mi nad lewym uchem”- wyznała.

Następnie piosenkarka przeszła badania, które precyzyjniej zbadały jej słuch oraz wewnętrzną część ucha. Jednak mimo próby diagnozy i badań bolesne piski w uszach nie ustają.

Doda musiała odwołać koncert

Jak donosi portal Pomoponik.pl, niestety popularna piosenkarka musiała ostatnio odwołać swój występ w jednym z warszawskich klubów. Nie pozwolił jej na to silny ból i pisk w uszach. Doda do ostatniej chwili próbowała się podkurować, jednak nic nie pomagało.

Fani artystki byli zawiedzeni, jednak jeszcze bardziej zaskakująca była dla nich informacja o pogarszającym się stanie zdrowia Dody. Ponoć gwiazda nie ma ochoty na jakiekolwiek wyjścia.

- „Dorota do ostatniej chwili wahała się, czy wystąpić. Niestety, ból był tak silny, że musiała zrezygnować. Dziwne dźwięki w uchu nie ustępują! Daje się we znaki też bolączka związana ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Nie jest tajemnicą, że przez to wszystko podupadła też na zdrowiu psychicznym. Aktualnie nie ma ochoty na żadne wystąpienia publiczne i spotkania towarzyskie. Woli spędzać czas w domu niż na mieście. Emil jest dla niej bardzo wyrozumiały”- zdradził anonimowy informator dla portalu Pomoponik.pl.

Zobacz także: MAGDA GESSLER MA ZA SOBĄ TRUDNE CHWILE. NIEWIELU WIEDZIAŁA O TYM, JAK MOCNO LOS JĄ DOŚWIADCZYŁ

Może zainteresuje Cię to: MAGDA GESSLER WŁAŚNIE ZBIJA OGROMNĄ FORTUNĘ. NA CO JĄ PRZEZNACZY ZNANA RESTAURATORKA

Portal "Życie" informował o: DOROTA WELLMAN ŚWIĘTUJE SUKCES MĘŻA. DZIENNIKARKA NIE KRYJE SWOJEGO ZADOWOLENIA