Magda Gessler to prawdziwy rekin biznesu. Tym razem postanowiła zebrać pieniądze w szczytnym celu. Wpadła na doskonały pomysł, który wzbudził spore zainteresowanie. Wystawiła na aukcję coś wyjątkowo cennego dla niej. Kwota właśnie osiąga zawrotne sumy!

Wiele znanych osób wystawia swoje aukcje w szczytnym celu

W ostatnim czasie wiele znanych osób postanowiło zorganizować akcję w celu pomagania innym. Większość z nich stworzyło własne aukcje, na których można było wylicytować atrakcyjne przedmioty. Michał Wiśniewski oddał do licytacji w ramach WOŚP dwugodzinny lot w Symulatorze Boeinga 737-800 w Warszawie.

Inna znana wokalistka, Maryla Rodowicz wystawiła zaproszenie dla dwojga na dowolny koncert ze swojej tegorocznej trasy koncertowej. Osoba, która wygra aukcję będzie siedziała w pierwszym rzędzie na widowni, a po występie spotka się z gwiazdą.

Zosia Zborowska-Wrona przekazała na aukcję suknię ślubną projektu Łukasza Jemioła. Z kolei aktor Andrzej Grabowski, znany przede wszystkim z roli Ferdka oddał na licytację dzień na planie "Świat według Kiepskich". Ten, kto wygra aukcję zobaczy kulisy powstawania tego serialu.

Jak się okazuje, dużą popularnością cieszy się aukcja młodej piosenkarki, Roksany Węgiel. Wystawiła na licytację swoją kreację, w której wystąpiła w poprzednim roku w Opolu. Sukienkę przekaże wygranej osobie osobiście.

Aukcja Magdy Gessler. Jakie przedmioty wystawiła gwiazda TVN?

Magda Gessler również dołączyła do grona gwiazd, które organizują licytację w szczytnym celu. Na jej aukcji do wygrania jest kolacja z restauratorką i jej synem Tadeuszem Mullerem.

Taka propozycja to z pewnością nie lada gratka! W końcu rzadko kto ma okazję zjeść posiłek w gronie największych autorytetów kulinarnych w Polsce, a przy okazji posłuchać ciekawych historii z życia gwiazdy.

Licytacja trwa do dziś, 31 stycznia do godziny 20:00. Aktualnie kwota przekracza już 15 tysięcy złotych. Jak wiadomo jednak, aukcje pod koniec trwania zazwyczaj nabierają największego tempa, więc z pewnością suma znacząco zwiększy się.

Zobacz także: MAGDA GESSLER PROMUJE SWÓJ KANAŁ NA YOUTUBIE. TYM RAZEM KOBIETA PRZEKROCZYŁA GRANICĘ DOBREGO SMAKU

Może zainteresuje Cię to: CZY ZWIĄZEK MAGDY GESSLER PRZESZEDŁ REWOLUCJĘ? RESTAURATORKA ZMIEŚCIŁA W SIECI ZASKAKUJĄCY KOMENTARZ

Portal "Życie" poleca: FANI MARTWIĄ SIĘ O ZDROWIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ. ARTYSTKA ZNIKA W OCZACH