Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych polskich prezenterek telewizyjnych. Dziennikarka od lat prowadzi wraz z Marcinek Prokopem program śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”.

Dorota Wellman cieszy się sympatią wielu Polaków. Sympatyczna dziennikarka miała ostatnio prawdziwy powód do domu, który przysporzył jej własny mąż – Krzysztof.

Wernisaż wystawy Krzysztofa Wellman odbył się 3-go lutego w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie

Krzysztof Wellman jest znanym i cenionym fotografem, który w związku małżeńskim z Dorotą jest już od 30 lat. Chociaż para na co dzień unika bankietów i blasków fleszy, teraz zrobiła wyjątek.

Wystawa prac Krzysztofa Wellmana zatytułowana „Sceny romantyczne, miłosne i erotyczne w fotosach filmowych Krzysztofa Wellmana” odbyła się 3 lutego w Starej Galerii Związku Polskich Artystów Fotografików w Warszawie. Prace zaprezentowane przez Wellmana były własną koncepcją najpopularniejszych fotografii filmowych ostatnich czterdziestu lat polskiej kinematografii.

Dorota Wellman nie ukrywała swojej dumy z męża

Na wystawie pojawiło się wiele osobistości. Najważniejszym gościem wystawy była jednak Dorota Wellman, która nie ukrywała tego, jak bardzo dumna jest z własnego męża.

Dorota i Krzysztof Wellmanowie zrobili nawet pewien wyjątek. Para pozowała wspólnie do zdjęć, co jak wiadomo jest prawdziwą rzadkością. Para na co dzień unika blasku fleszy.