Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką. Ogromna sławę przyniósł jej udział w programie „Kuchenne rewolucje”. Wszystko dlatego, że Magda Gessler jak nikt zna się na kuchni, którą szczerze kocha.

Magda Gessler miała córkę

Niewielu jednak wie, że Magda Gessler przeszła w swoim życiu prawdziwy dramat. Restauratorka straciła dwie bliskie osoby. Dziecko i męża.

Na początku 6. miesiąca z powodu dodatkowych skurczów, kiedy byłam z moim małym synkiem na zakupach, odeszły mi wody. Przewieziono mnie do najlepszego szpitala. Zaczął się proces ratowania dziewczynki. Kobiecie w takiej sytuacji grozi zakażenie krwi i śmierć. Życie dziecka podtrzymywano tygodniami. Codziennie czułam, jak się ruszała, jak się tuliła we mnie. Umierałam ze strachu. Myślałam, że osierocę rocznego Tadeusza - wyznała Magda Gessler.

Magda Gessler urodziła malutką dziewczynkę, która w łonie matki była zaledwie 7 miesięcy. Dla małego organizmu tak wczesne przyjście na świat to prawdziwy wysiłek. Niestety, dziecko nie przeżyło. Córka Magdy Gessler zmarła po 2 tygodniach.

Mąż restauratorki zmarł

Niedługo później mąż restauratorki - Volkhart Muller, ciężko zachorował. Mężczyzna cierpiał na nowotwór skóry. Kiedy zmarł, osierocił mającego wówczas 5 lat Tadeusza i pozostawił Magdę Gessler samą z małym dzieckiem.

Na szczęście Magda Gessler ponownie ułożyła sobie życie. Dziś jest matką dwójki dzieci i wiedzie szczęśliwe życie u boku nowego partnera – Waldemara.

Warto sobie przypomnieć...PRZYSZŁOŚĆ "KUCHENNYCH REWOLUCJI" STANĘŁA POD ZNAKIEM ZAPYTANIA. WSZYSTKIEMU WINNE SĄ ZAROBKI POLAKÓW

Portal "Życie" pisał: MAGDA GESSLER ZDRADZA, CO SIĘ KRYJE W SKLEPOWYCH ŚLEDZIACH. EKSPERCI OSTRZEGAJĄ, MOŻNA STRACIĆ ZDROWIE