„Taniec z gwiazdami” jest jednym z ulubionych programów Polaków. Nic więc dziwnego w tym, że zasiadający przed telewizorami widzowie, mają swój udział w tworzeniu show.

Ostatnio, jedna z finalistek programu podzieliła się ze swoimi fanami wspaniałą wiadomością. Iwona Cichosz przyznała, że spełniło się jej największe marzenie.

Finalistka „Tańca z gwiazdami” wyszła za mąż w ubiegłym roku. Jak sama przyznaje było to jedno z jej najskrytszych marzeń. Teraz spełniło się kolejne marzenie finalistki polanowskiego show.

Iwona Cichosz jest w ciąży

Iwona Cichosz była uczestniczką „Tańca z gwiazdami” w 2017 roku. Kobieta, która została Miss Polski głuchoniemych tańczyła w parze ze Stefano Terrazzino. Kobieta w ubiegłym roku wzięła ślub z również głuchoniemym Norwegiem Trulse Yggesthem.

Jak się okazuje, para spodziewa się pierwszego dziecka. Informacje o ciąży Iwony Cichosz. Przekazała „Rewia”. Kobieta jest już w czwartym miesiącu. Jak zdradza informator, oboje wierzą w to, że poradzą sobie w roli rodziców.

Miss Polski głuchoniemych jest w czwartym miesiącu ciąży

- Iwona wierzy, że sobie ze wszystkim poradzi. W opiece nad maleństwem nie będzie sama, bo ma przecież przy sobie wiernego męża - mówił informator Rewii.

Mąż Iwony Cichosz po ślubie przeprowadził się na stale do Polski. Wszystko wskazuje na to, że para nie zamierza wyprowadzać się do Norwegii, a noworodek także urodzi się w ojczyźnie matki.

Przypomnij sobie o… WYSTARCZYŁA WIZYTA U FRYZJERA, BY PRZYWRÓCIĆ TEJ KOBIECIE PEWNOŚĆ SIEBIE. JEJ PRZEMIANA Z SZAREJ MYSZKI W PIĘKNOŚĆ ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: WZRUSZAJĄCA HISTORIA CIELACZKA, KTÓRY CUDEM USZEDŁ Z ŻYCIEM. PRZYGARNĘŁO GO STADO JELENI