Większość osób zapytana, na co najpierw zwraca uwagę u innych, odpowie podobnie. Wśród wymienionych elementów wyglądu znajdą się oczy, usta, sylwetka czy dłonie.

Mało kto wymieni również fryzurę. Tymczasem ma ona bardzo duży wpływ na nasze postrzeganie drugiej osoby.

Zadbane włosy widać niemal na pierwszy rzut oka, a osoby, które je posiadają, automatycznie zyskują na atrakcyjności w oczach innych.

Równie ważna jest fryzura – dobrze dobrana potrafi podkreślić wszystkie atuty i dodać urody, jednak w przypadku złego doboru może sprawić, że jej właściciel stanie się niemal „niewidzialny” dla innych, którzy zwyczajnie nie zwrócą na niego uwagi.

Jak fryzura zmieniła wizerunek tej kobiety

Ta kobieta, choć starała się nie zaprzątać sobie tym głowy, bardzo przejmowała się opinią otoczenia. Jednak, co najważniejsze, nie potrafiła czuć się dobrze sama ze sobą.

Postanowiła temu zaradzić. Z racji tego, że zostało już niewiele czasu do ślubu córki, zapragnęła zrobić coś, co sprawi, że poczuje się lepiej.

Kobieta nie wiedziała, co może jej pomóc. Chciała, by ślub był dopracowany na ostatni guzik, a jej zła samoocena i brak pewności siebie nie zaburzyły radości z tego wielkiego dnia.

Zdecydowała się na odważny krok – doszła do wniosku, że pora na wprowadzenie zmian w swoim wyglądzie. Swoje kroki skierowała do fryzjera.

Wspomniany specjalista szybko wpadł na to, jak wyeksponować urodę kobiety i sprawić, by czuła się dobrze we własnym ciele. Po odpowiednim cięciu włosów i stylizacji efekt był naprawdę niesamowity.

Zadbał o to, by jego klientka odzyskała pewność siebie i nie musiała martwić się o nic podczas wesela córki. Przemiana nie była zbyt skrajna, by kobieta z łatwością przyzwyczaiła się do nowego wizerunku.

Przypomnij sobie o… TO NAGRANIE ROBI FURORĘ. PAN MŁODY ROZBAWIŁ GOŚCI DO ŁEZ

Jak informował portal Życie: OTO NAJSTARSZY KOT ŚWIATA. MA PONAD 30 LAT

Portal Życie pisał również o… TAKA MIŁOŚĆ ZDARZA SIĘ TYLKO RAZ I WZRUSZA DO ŁEZ. W TEN SPOSÓB MĘŻCZYZNA PO STRACIE ŻONY PIELĘGNUJE SWOJE UCZUCIA