Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Zakochani marzą o tym, aby ta uroczystość była wyjątkowa i niezapomniana. Często więc robią wszystko, by móc zaskoczyć swojego partnera.

Zakochani przygotowują dla siebie wzruszające niespodzianki, które doprowadzają do łez zaskoczonych gości. Niespodzianka w wykonaniu tego mężczyzny, zdecydowanie nie była wzruszająca, a raczej zaskakującą.

I choć panna młoda wierzyła, iż wszystko zostało szczegółowo zaplanowane, nie mogła przewidzieć tego, co przygotował pan młody.

Pan młody rozbawił swoich gości do łez

To nagranie robi furorę w Internecie. Gdy para stała tuż przed ołtarzem, pan młody nagle wybiegł z kościoła. Co zaskakujące, pani młoda wcale nie była zła. Rozbawiło ją to do łez, tak samo jak wszystkich gości w kościele.

Powodem tego, że pan młody opuścił swoją narzeczoną przed ślubnym kobiercem był fakt, że zapomniał on obrączek. A cała sytuacja była upozorowana, chciał on po prostu wyciąć kawał swojej przyszłej żonie.

Panna młoda przyznała, że dowcipy w wykonaniu jej partnera to codzienność. Właśnie za wybitne poczucie humoru go pokochała. Pan młody i jego brat bardzo często wywijają kawały w rodzinie, więc są oni do tego przyzwyczajeni.

Każdy spodziewał się czegoś specjalnego

Rodzina pana młodego spodziewała się, że na ten specjalny dzień, przygotuje on także specjalny żart. Mężczyzna wmieszał nawet w swój dowcip księdza, który prowadził ceremonię.

Tuż przed ołtarzem pan młody szybko wybiegł z kościoła oznajmiając swojej ukochanej, że zapomniał obrączek. Gdy opuścił już świątynię, na ekranie został wyświetlony film, ukazujący przygody, których doznał „w drodze”.

Mężczyzna między innymi jeździł traktorem, płynął skradzioną łódką, czy skakał przez płoty, tylko po to by jak najszybciej dostać obrączki. Wszyscy goście byli zachwyceni nagranym filmikiem. Pan młody rozbawił ich do łez. A jak Wam się podoba?

Może zainteresuje Cię to: TYCH ZIEMNIAKÓW NIE WOLNO KUPOWAĆ W SKLEPIE. ZAWIERAJĄ TRUJĄCĄ SUBSTANCJĘ

Zobacz także: JEŚLI ZAUWAŻYŁEŚ TO PODCZAS SMAŻENIA PLACKÓW ZIEMNIACZANYCH, POD ŻADNYM POZOREM ICH NIE JEDZ. TWÓJ ORGANIZM MOŻE ŹLE ZAREAGOWAĆ