Mówi się, że długie włosy są symbolem kobiecości. Aby włosy były naprawdę atrakcyjne, należy o nieodpowiednio dbać. Co zaskakujące, w dobie szeroko rozwiniętego przemysłu kosmetycznego, wiele kobiet coraz chętniej wraca do porad swoich babć, które mogły pochwalić się długimi, gęstymi i błyszczącymi włosami.

Pewna kobieta postanowiła w ogóle zrezygnować z usług fryzjera. Przez 20 lat nie podcinała, anie nie farbowała włosów. Jedynie je myła i używała odżywki. Po czasie odwiedziła jednak salon fryzjerski. Obsługujący ją mężczyzna był zaskoczony wyglądem jej włosów.

Okazało się, że kobieta używała tylko naturalnych kosmetyków, dlatego jej włosy lśniły i wyglądały zachwycająco. Niejedna kobieta mogłaby jej pozazdrościć tak zdrowego wyglądu.

Fryzjer wspólnie ustalił jednak z klientką, że czeka ich cięcie. Wybrali razem nową długość, a metamorfoza, którą przeszła kobieta, zwala z nóg.

Kobieta po 20 latach podcięła swoje włosy

Decyzja zapadła. Fryzjer związał zdrowe włosy kobiety w warkocz i płynnym ruchem je podciął. Klientka miała łzy w oczach, zdążyła już się przyzwyczaić do swojej długiej fryzury.

Finalnie fryzjer ściął aż połowę włosów. Jednak dzięki temu nabrały one objętości. Po tym mężczyzna pomógł jej wybrać nowy kolor. Okazało się, że kobieta w nowej odsłonie wygląda naprawdę fantastycznie. Ona sama także jest niezmiernie zadowolona, co potwierdza jej szeroki uśmiech na twarzy.

Może zainteresuje Cię to: TYCH ZIEMNIAKÓW NIE WOLNO KUPOWAĆ W SKLEPIE. ZAWIERAJĄ TRUJĄCĄ SUBSTANCJĘ

Zobacz także: JEŚLI ZAUWAŻYŁEŚ TO PODCZAS SMAŻENIA PLACKÓW ZIEMNIACZANYCH, POD ŻADNYM POZOREM ICH NIE JEDZ. TWÓJ ORGANIZM MOŻE ŹLE ZAREAGOWAĆ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: ZDARZYŁO CI SIĘ KIEDYŚ PRZESOLIĆ ZUPĘ? NIE MA POWODÓW DO OBAW. MOŻNA JĄ ZYBKO I SKUTECZNIE URATOWAĆ. JAK