Niedawano, w jednym z odcinków programu śniadaniowego „Pytanie na śniadanie”, legendarna polska dziennikarka pochwaliła się wnętrzem swojej posiadłości. Gościem domu Bogumiły Wander była Anna Popek, która wraz z kamerami odwiedziła dziennikarkę w jej posiadłości pod Warszawą.

Dziennikarka pochwaliła się domem w programie śniadaniowym

Dom dziennikarki Bogumiły Wander leży pod Warszawą. Posiadłość robi ogromne wrażenie. Wnętrza domu urządzone są z klasą. Każdy element w domu jest dokładnie przemyślany, a wszystko razem tworzy niesamowitą kompozycję.

Z zaprojektowanego przez Bogumiłę Wander wnętrza, bije prawdziwe ciepło. Dom jest przestronny i oświetlony. Dzięki dużym oknom do pomieszczenia wpada mnóstwo światła. W domu dziennikarki królują jasne, cieple odcienie.

Wnętrze robi ogromne wrażenie

W samym sercu salonu znajduje się kominek, który idealnie sprawdza się w chłodne jesienno-zimowe wieczory. Można przy nim poczytać książkę i wypić kubek pysznej kawy. Bogumiła Wander może pochwalić się sporą ilością książek. Biblioteka dziennikarki robi wrażenie.

Ściany domu pomalowane są na biało. Ozdobione zostały licznymi zdjęciami rodzinnymi, a także obrazami. Kobieta postawiła na klasyczne, piękne, drewniane meble z duszą.

Na szczególną uwagę zasługuje także kuchnia. Przestronne jasne pomieszczenie w amerykańskim stylu, to marzenie każdej pani domu. Zazdrościmy!

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KAROL STRASBURGER JEST W ZŁYM STANIE PSYCHICZNYM? NAPŁYWAJĄ NOWE INFORMACJE NA TEMAT ŚWIEŻO UPIECZONEGO OJCA

Warto sobie przypomnieć o... KOBIETA KUPIŁA WYMARZONY DOM. TO, CO ODKRYŁA NA PODDASZU, BYŁO NIE DO POMYŚLENIA

Portal "Życie" informował także...DOM TEJ STARUSZKI LEGŁ W GRUZACH, LECZ PODCZAS WYWIADU ZDARZYŁ SIĘ CUD [WIDEO]