W 2013 roku przez Oklahomę przeszło tornado. Jedna z osób poszkodowanych w wyniku ataku żywiołu udzielała wywiadu dla telewizji CBS. Opowiadała dziennikarce, co wydarzyło się podczas tornada. Wywiad przeprowadzano na tle zniszczeń, jakie spowodował żywioł.

Jak mówiła, podczas ataku żywiołu trzymała swojego psa, siedząc na stołku. Poszła do łazienki, zaś prąd w łazience przestał działać. Poczuła, że stolik unosi się, więc lekko przetarzała się po podłodze. Następnie zobaczyła przed sobą piekarnik.

Kobieta leżała na podłodze, nie straciła przytomności. Zaczęła krzyczeć imię swojego psa, który w międzyczasie wydostał się z jej objęć, ale nie mogła go nigdzie znaleźć i nie wiedziała, co się z nimi dzieje.

Następnie włączył się prąd. Na staruszce leżały różne przedmioty. Zaczęła się poruszać.

Zrozumiała, że właśnie przeżyła tornado. Jak mówiła, tak może wyglądać życie w wielkim amerykańskim mieście.

Podczas wywiadu kobieta w gruzach zauważyła poruszającego się swojego psa. Podeszła do gruzów i zaczęła odgarniać leżące na nim przedmioty. Po chwili, z pomocą jednego z członków ekipy dziennikarskiej, udało się jej odkopać psa, który, choć osłabiony, stanął na nogach.

Staruszka podkreśliła, że liczyła na to, iż pies jeszcze się odnajdzie i modliła się o to.

Internauci zastanawiają się, czy naprawdę kobieta nie wiedziała, że pies znajduje się w gruzach, czy nie była to przypadkiem telewizyjna ustawka. Nie da się jednak ukryć, że był to jeden z najpiękniejszych cudów, jaki mógł zdarzyć się podczas tego wywiadu.

Wiele osób zaznacza, że kobieta musi mieć nerwy ze stali – nie straciła panowania nad sobą podczas wywiadu, opowiadała o zdarzeniach w bardzo przyziemny sposób. Gdy znalazła psa, w jej głosie dało się słyszeć ogromne szczęście i ulgę.

Przypomnij sobie o… OLGA KALICKA CAŁUJE SIĘ NA INSTAGRAMIE. KIM JEST TAJEMNICZY MĘŻCZYZNA

Jak informował portal Życie: CZY TO BYŁA WPADKA LEWANDOWSKICH? NIEOCZEKIWANE WYZNANIE ANNY NA TEMAT CIĄŻY

Portal Życie pisał również o… NA TYM OBRAZKU KAŻDY WIDZI COŚ INNEGO. ODPOWIEDŹ ZDRADZA UKRYTE ASPEKTY OSOBOWOŚCI