Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj, swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Kasia Cichopek nie łączy życia zawodowego z prywwatnym

Kasia na codzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

W pracy Kasia Cichopek czuje się jak ryba w wodzie. Aktorka uwielbia to, co robi. Idealnie odnajduje się w świecie show biznesu. Nie ukrywa, że kocha swoją pracę, która daje jej dużą satysfakcję.

Aktorka ceni sobie stateczność

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic wiec dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek. Ostatnio, gwiazda zgodziła się uchylić rąbka tajemnicy w wywiadzie z dziennikarzem serwisu „Plotek”, jak sama powiedziała, jej życie osobiste przepełnione jest rutyną.

- Ja jestem raczej z tych, które lubią bezpieczeństwo, stacjonarność. Ja lubię swoją rutynę, lubię przewidywalność. Lubię sobie też sprawiać różne niespodzianki, sama dla siebie, które są fajne i bezpieczne np. super podróże albo jakieś wyzwania z rodziną i dzieciakami. Natomiast generalnie bycie mamą to jest jazda jak rollercoaster, więc codziennie mam wiele wrażeń - wyznała Kasia Cichopek.

Kasia Cichopek wyznała także, że nie lubi łączyć życia prywatnego z zawodowym. Jak widać z łatwością udaje jej się rozdzielić te dwie (bardzo ważne dla niej) strefy. Oby tak dalej. Trzymamy kciuki.