Kasia Cichopek oraz Marcin Hakiel są małżeństwem już od lat. Kolejne wspólne zdjęcia oraz informacje, którymi dzielą się z mediami, pozwalają sądzić, że oboje są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Małżonkowie często podkreślają, że najważniejsze wartości w ich życiu to rodzina oraz dzieci. Od niedawna nie cichną głosy mówiące, że Kasia może być w trzeciej ciąży.

Plotki te pojawiły się w związku z kreacjami, jakie od niedawna wybiera Kasia Cichopek. Wszystko dlatego, że decyduje się na luźniejsze swetry, a także udrapowane w pasie sukienki. Fani zwrócili na to uwagę, gdy gwiazda publikowała zdjęcia z Zakopanego.

Niedługo po pierwszych przypuszczeniach o ciąży Kasia pochwaliła się także zdjęciem z Wrocławia, gdzie grała w sztuce „Przygoda z ogrodnikiem”. Jest na nim ubrana w ciepłą, puchową kurtkę.

Zdjęcie w zimowej kreacji nie tylko nie uciszyło plotek o jej ciąży, ale jeszcze je wznieciło. Ubranie na tyle zakrywa jej ciało, że mogłaby ukryć rosnący brzuch.

Przypomnijmy – 37-letnia Kasia Cichopek oraz jej mąż, 36-letni Marcin Hakiel, mają dwoje dzieci. Są to dziesięcioletni Adam i sześcioletnia Helena.

„Dzieci nadają sens mojemu życiu. Ustanowiły w nim nową hierarchię wartości, miłości oraz poświęcenia” – opowiada Kasia o swojej rodzinie.

Przed kilkoma miesiącami media spekulowały już o jej ciąży. Wtedy aktorka szybko zaprzeczyła, pisząc: „zlitujcie się z tymi dzidziusiami. Wystarczy, że po dwójce moich obecnych brzucha nie mogę zgubić”.

Tym razem Kasia Cichopek nie komentuje nowych doniesień. Z kolei Marcin Hakiel, spytany o domniemaną ciążę żony, odpowiedział: „nie chcę tego komentować”. Jego głos był radosny i pełen emocji – to także nie uciszyło mediów.

Kasia i Marcin przeżywają teraz bardzo dobry okres. Gwiazda „M jak miłość” wybrała się z rodziną na Sylwestra w Tatrach – to jedna z ich ulubionych miejscówek.

Przed kilkoma laty para borykała się z problemami finansowymi, co przełożyło się również na resztę ich życia. Wszystko przez to, że zdecydowali się na kredyt, by móc wybudować własny dom w Wilanowie.

Jakiś czas później zdecydowali się sprzedać 500-metrową willę. Teraz wyszli już na prostą i znów są szczęśliwi. Nic nie wskazywało na to, że chcieliby mieć kolejne dziecko.

„Nie, dziękuję bardzo. Mam parkę i więcej do szczęścia nie potrzebuję” – wyznała Kasia zapytana, czy chciałaby mieć kolejne dziecko.

Te słowa zostały wypowiedziane dwa lata temu. Czy od tego czasu coś się zmieniło?

„Uważam, że nie sztuką jest spłodzić dzieci, ale wykarmić je, wychować, wykształcić i zapewnić im dobre życie” – podkreślała także.

Kasia i Marcin bardzo odpowiedzialnie podchodzą do roli rodziców. Życie pisze różne scenariusze i czasem potrafi nas zaskoczyć, więc kto wie – może za kilka miesięcy powitają na świecie trzecie dziecko?

Przypomnij sobie o… IMPONUJĄCA SUMA NA 28. FINALE WOŚP W 2020 ROKU. JAKĄ KWOTĘ UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ? CZY PADNIE REKORD

Jak informował portal Życie: KRÓLOWA ELŻBIETA WYBRAŁA NASTĘPCĘ TRONU. PODANO DATĘ KORONACJI, TO JUŻ W TYM ROKU

Portal Życie pisał również o… JOANNA KRUPA ZROBIŁA SOBIE SELFIE Z CÓRECZKĄ. DO KOGO JEST PODOBNA ASHA