W listopadzie ubiegłego roku Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, wprost zwariowali na punkcie córeczki, którą nazwali Asha-Leigh.

Po porodzie Joanna Krupa postanowiła na jakiś czas zniknąć z życia publicznego. Kobieta zrezygnowała m.in. z pojawienia się w finale programu „Top Model”, którego była prowadzącą, a zarazem jednym z jurorów. Zrezygnowała z udziału w programie właśnie po to, by zajmować się córeczką:

Ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!

Teraz celebrytka całkowicie poświęca się macierzyństwu. Jej kariera zeszła na drugi plan, jednak najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Joanna Krupa wróci do swoich zawodowych obowiązków.

Menadżerka modelki przyznała, że Joanna Krupa na razie nie chce wyjeżdżać ze Stanów Zjednoczonych, by nie rozstawać się z córeczką. W 2020 roku weźmie jednak udział w kilku projektach:

W Polsce właśnie są negocjowane dwa duże projekty na przyszły rok, jednak będą realizowane w Stanach, tak by Joasia nie musiała zostawiać córki.

Pokoik dla księżniczki

Widać, że Joanna Krupa nie chce zmarnować żadnej chwili z życia swojej małej córeczki i stara się otaczać ją wszystkim, co najlepsze. Na początku grudnia gwiazda zaprezentowała światu wnętrze pokoju małej Ashy. Fani byli pod ogromnym wrażeniem!

Okazało się, że córeczka modelki ma pokój jak z bajki! Całe wnętrze utrzymane jest w kolorze pudrowego różu. W tym odcieniu jest dywan, ściany i wyposażenie w pokoju dziewczynki. Joanna Krupa samodzielnie dobrała wszystkie mebelki i dekoracje.

Asha, gdy tylko podrośnie, z pewnością będzie zachwycona przygotowanymi dla niej zabawkami. Pod wrażeniem gustu wnętrzarskiego jej mamy był także magazyn „People”, który opublikował zdjęcia bajkowego pokoju na łamach jednego ze swoich numerów.

Mama i córka

Teraz Joanna Krupa postanowiła opublikować selfie z małą Ashą. Na zdjęciu modelka trzyma malutką córeczkę w troskliwych objęciach. Fotografia mamy i jej dziecka rozczuliła jej fanów.

Internauci prześcigali się w życzeniach zdrowia i szczęścia dla słodkiej dziewczynki. Oczywiście zdjęcie wywołało również lawinę komentarzy dotyczących tego, do kogo malutka jest bardziej podobna. Nie zabrakło sprzecznych opinii:

Cała mama❤️❤️👧🏽 ❤️❤️👏👏🤩🤩 cały tatuś 😚😚😚 Piękna ❤️ podobna do tatusia 😍😘 Ohhhh cała mamusia 😍🤩😁 słodziutka 😊😊😊 Piękna 😍 wygląda jak kopia taty :)

Wszyscy użytkownicy byli jednak zgodni, że obie dziewczyny prezentują się wprost kwitnąco, a córka z pewnością udziedziczyła urodę po mamie:

Cudowna przeslodka , sliczna laleczka 😍 Piękne dziewczyny. ❤️ Jaka przepiękna córcia 😍😍 Joasiu macierzyństwo Ci służy ❤️ Śliczna mama i śliczna córeczka ❤👌💕

A Wy jak uważacie, kogo bardziej przypomina malutka? ;)

View this post on Instagram

Say cheese 💗🤨

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... JOANNA KRUPA KUPIŁA CÓRCE NIETYPOWY PREZENT. GWIAZDA PODAROWAŁA JEJ RÓŻANIEC, ZA KTÓRY NIEMAŁO ZAPŁACIŁA

Portal "Życie" informował także o... JOANNA KRUPA POKAZAŁA, JAK URZĄDZIŁA POKÓJ DLA CÓRECZKI. WYGLĄDA JAK KOMNATA MAŁEJ KSIĘŻNICZKI [ZDJĘCIA]

Warto sobie przypomnieć.... BASIA KURDEJ-SZATAN WYDAŁA OFICJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE CIĄŻY. TERAZ JUŻ WSZYSTKO JASNE