Kasia Cichopek jest bardzo lubiana przez widzów, którzy regularnie oglądają ją w roli Kingi z serialu „M jak miłość”. Setki tysięcy Polaków z niecierpliwością obserwują losy jej serialowej postaci. Teraz Kasia dodała zdjęcie z planu.

Katarzyna Cichopek odwiedziła plan serialu już ostatni raz przed przerwą. Pożegnała się ze swoimi fanami oraz kolegami z planu – serialowym mężem, Piotrkiem (Marcin Mroczek), synem Miśkiem (Aleksander Bożyk), a także bliźniaczkami, Zuzią oraz Emilką. Można byłoby zastanowić się, czy jest to dłuższa nieobecność, jednak dalsza część opisu zdjęcia wyjaśnia wszystko.

Czy Kasia Cichopek odejdzie z „M jak miłość”?

Marcin Mroczek i Kasia Cichopek oraz młodzi aktorzy skończyli już prace nad nowymi odcinkami, które widzowie zobaczą dopiero za ponad 3 miesiące, w 2020 roku. Gwiazda poinformowała, że teraz dość długo nie będzie grała w serialu.

„Część naszej serialowej rodziny życzy Wam Kochani Wesołych Świąt. Kończymy prace nad nowymi odcinkami w tym roku. Wracamy w styczniu, z nową energią i pomysłami. Oczywiście, w trakcie tej przerwy, zobaczymy się na szklanym ekranie” – podpisała zdjęcie.

Ostatnie zdanie opisu zdjęcia sprawia, że fani serialu oraz granej przez Kasię Kingi mogą odetchnąć z ulgą. Aktorka nigdzie się nie wybiera, jest to po prostu przerwa zimowa w kręceniu odcinków.

Co więcej, osoby regularnie oglądające „M jak miłość” nie będą musiały czekać kilka miesięcy na poznanie dalszych losów ulubionych bohaterów. W poniedziałek, 23 grudnia 2019 roku, TVP wyemituje odcinek 1480 serialu, na następny zaś będzie trzeba poczekać, jednak jest to kwestia kilku dni. Odcinek 1481 zostanie wyemitowany 30 grudnia 2019 roku – w ostatni poniedziałek kończącego się roku.

Przypomnij sobie o… DODA WYMYŚLIŁA IMIĘ DLA DZIECKA MAJDANÓW. CZY RADEK MA SŁABOŚĆ DO BYŁEJ ŻONY

Jak informował portal Życie: JOANNA BRODZIK I PAWEŁ WILCZAK POJAWILI SIĘ RAZEM PIERWSZY RAZ OD LAT. CZY PARA W KOŃCU UPORAŁA SIĘ Z KRYZYSEM

Portal Życie pisał również o… OJCIEC MAŁGORZATY ROZENEK KOMENTUJE DONIESIENIA O CIĄŻY. MĘŻCZYZNA ZDRADZA, CO MYŚLI O RADKU MAJDANIE