Joanna Brodzik i Paweł Wilczak byli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Poznali się w 2002 roku na planie serialu „Kasia i Tomek”, w którym wcielali się w parę tytułowych bohaterów. Wkrótce gorące uczucie rozkwitło również między aktorami.

Przez wiele lat Joanna Brodzik i Paweł Wilczak tworzyli idealną parę. Doczekali się wspólnych synów oraz wielu propozycji zawodowych. Wspólnie występowali m.in. w reklamach znanej sieci telekomunikacyjnej. Promowali w niej rodzinną promocję.

Niestety od jakiegoś czasu można było słyszeć plotki, że w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka nie dzieje się najlepiej. Podobno para zmagała się z poważnym kryzysem. Od prawie dwóch lat nie pojawili się razem publicznie.

Pawła Wilczaka zabrakło m.in. na urodzinach jego ukochanej, Joanny Brodzik. Z kolei w ubiegłym roku na premierze głośnego filmu "Kler" Wilczak pojawił się z inną kobietą. U jego boku stała urodziwa blondynka. Ich wspólne wyjście wywołało lawinę spekulacji.

Teraz Joanna Brodzik i Paweł Wilczak ponownie znaleźli się na ustach wszystkich. Tym razem para zdecydowała się położyć kres plotkom o swoim rozstaniu. Pojawili się bowiem na premierze filmu „Pan T.”, w którym Paweł Wilczak gra główną rolę. To ich pierwsze wspólne wyjście od dwóch lat.

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przez cały wieczór nie odstępowali się na krok. Być może w ten sposób para chciała dać do zrozumienia mediom, że ich związku jeszcze nie należy spisywać na straty.

Choć między nimi próżno było szukać czułych gestów, ich relacje najwyraźniej zdecydowanie się ocieplili. Być może wpływ na to miała terapia dla par, w której podobno brali udział w ubiegłym roku.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... MACIEJ MUSIAŁ PRZYZNAJE, ŻE WODA SODOWA UDERZYŁA MU DO GŁOWY. „JESTEM PEWIEN, ŻE KAŻDY CHCIAŁBY SIĘ ZE MNĄ ZAMIENIĆ”

Warto sobie przypomnieć... OSTRA WYMIANA ZDAŃ U WOJEWÓDZKIEGO! GOŚĆ WYPALIŁ: "UDAJESZ GŁUPSZEGO NIŻ JESTEŚ"

Portal "Życie" informował również o... RADOSŁAW MAJDAN WYBRAŁ IMIĘ DLA SWOJEGO DZIECKA. CZY MAŁGOSI ROZENEK-MAJDAN SIĘ TO SPODOBA