Na początku roku, kiedy TVP ogłosiło informację o powrocie "Czar par" widzowie nie kryli zdziwienia. Program w pewnym czasie bił rekordy popularności. W tamtym czasie prowadzili go Krzysztof Ibisz wraz z Hanną Dunowską. Choć wydawać by się mogło, że dopiero ogłoszono nową edycję, to już dobiła fo finału. Podczas ostatniego odcinka jedna z jurorek, Katarzyna Cichopek zachwyciła wszystkich swoją stylizacją.

Jak wyglądała Kasia Cichopek w finale "Czaru par"?

Katarzyna Cichopek w ostatniej edycji "Czaru par" była jedn z jurorek. Oceniała pary wraz z mężem, Marcinem Hakielem. Niejednokrotnie udzielała im także wsparcia. Podczas finałowego odcinka duża uwagę zwrócił strój aktorki. Widzowie nie mogli wyjść z zachwytu!

Kasia Cichopek pojawiła się w zjawiskowej małej czarnej od Michaela Korsa. Wyjątkowego uroku nadawały jej liczne zdobienia w postaci koronek czy kryształków. Ze względu na dekolt w łezkę i małe rękawiczki zaprezentowała się bardzo lekko i kobieco. Dodatkowo krótka spódnica w zestawieniu z sandałkami na wysokim obcasie wyekspoowała zgrabne nogi aktorki.

Idealnym uzupełnieniem stylizacji były wysoko upięte włosy oraz wyrazisty makijaż podkreślający kolor tęczówki. Nie da się ukryć, że w takim wypadniu Kasia Cichopek wyglądała zjawiskowo. Taka sukienka z pewnością sprawdziłaby się również podczas imprezy sylwestrowej.

Fani aktorki wyraźnie dali znać, że podobała im się ostatnia stylizacja.

"Odkąd Cię zobaczyłam pierwszy raz ile to już lat temu, to pomyślałam, Boże jaka piękna ta dziewczyna i nadal nic się nie zmienia.. Piękna Kobieta."

"Zjawiskowa."

"Sukienka jest przecudna. Pięknie Pani w niej wygląda"– zachwycają się internautki.

Kto wygrał program "Czar par"?

Program "Czar par" poprowadzili Izabella Krzan i Maciej Kurzajewski. Decyzją widzów tę edycję wygrali państwo Katarzyna i Krzysztof Fabiańscy.

Może zainteresuje Cię to: CO Z KRYZYSEM W ZWIĄZKU CICHOPEK I HAKIELA? KASIA WRZUCIŁA WYMOWNY WPIS, W KTÓRYM ZWRACA SIĘ DO MĘŻA

Polecamy także: KASIA CICHOPEK CORAZ ODWAŻNIEJ. FANI ZACHWYCENI JEJ NOWYM WIZERUNKIEM

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: PRODUCENCI "MY WAY" ZATAILI PRZED WIDZAMI WAZNĄ INFORMACJĘ. CZY EDYTA GÓRNIAK MA JUŻ PRAWO JAZDY