Niedawno informowaliśmy o kryzysie w związku Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Wygląda na to, że mają już go za sobą.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są ze sobą już 14 lat i doczekali się dwójki wspaniałych dzieci – Adama i Helenki. To właśnie w ich towarzystwie małżeństwo spędza urlop w słonecznych Włoszech.

Rodzina wyjechała na długi weekend, jednak nie są to pierwsze ich wakacje w tym roku. Niedawno Cichopek wraz z mężem i dziećmi wypoczywali także w Grecji.

Choć Katarzyna Cichopek spędza wakacje z najbliższymi, nie zaniedbuje swoich fanów na Instagramie. Aktorka i prezenterka zamieszcza w swojej relacji informacje na temat odwiedzanych miejsc i wrażeń, jakie te na niej zrobiły.

Pompeje... Miejsce znane z podręczników szkolnych, w rzeczywistości rzuca na kolana. Wielkość, stan zachowanych ruin, tragiczna historia, niszczycielska moc wulkanu... Myślę, że moje dzieci odbyły dziś jedną z najciekawszych lekcji historii. A ja spełniłam kolejne marzenie, pokazując im to miejsce.

Na Instagramie Kasi Cichopek nie brakuje również jej męża. Kobieta co jakiś czas wrzuca wspólne zdjęcia, na których para wprost promienieje szczęściem.

Nie brakuje również romantycznych zdjęć z wakacji we Włoszech. Cichopek niedawno dodała fotografię, na którym stoi w objęciach męża na tle pięknej morskiej panoramy. Podpisała je:

Amore mio.

Zdjęcie polubiło ponad 10 tys. osób. Fani aktorki nie szczędzili małżeństwu miłych komentarzy:

Pięknie! bądźcie tacy jak jesteście i nie zmieniajcie się Takich Was lubię najbardziej :-) Zakochana para.

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już dawno mają za sobą małżeński kryzys. Pojawiły się nawet plotki mówiące o tym, że niedługo po raz kolejny zostaną rodzicami. Aktorka szybko jednak je zdementowała mówiąc, że nie planuje w tej chwili trzeciego dziecka.

O tym również pisaliśmy na łamach portalu "Życie"... JEDNO ZDJĘCIE WYWOŁAŁO OLBRZYMIE EMOCJE. BYŁA UCZESTNICZKA „TAŃCA Z GWIAZDAMI” ODNIOSŁA SIĘ DO NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY

Przypomnijmy także... KASIA CICHOPEK CORAZ ODWAŻNIEJ. FANI ZACHWYCENI JEJ NOWYM WIZERUNKIEM

Portal "Życie" komentuje... SZALONA IMPREZA KASI CICHOPEK. TAŃCZYŁA Z MĘŻEM NA STOLE!