Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są małżeństwem od 11 lat. Telewidzowie mogli obserwować narodziny ich uczucia, kiedy razem występowali w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz para ujawnia, w którym momencie ich związku musieli się zmierzyć z poważnym kryzysem.

Aktorka i tancerz są jedną z najbardziej zgodnych par w show-biznesie. Trwają w małżeństwie już 11 lat, doczekali się dwójki dzieci: Adama (10 l.) i Helenki (6 l.). Ale ich życie nie zawsze było usłane różami.

Zobacz także: POMAGALI INNYMI, TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY. SZLACHETNA PACZKA APELUJE!

Chcieli, aby ich rodzinie żyło się wygodnie, więc kilka lat temu zdecydowali się kupić willę w warszawskim Wilanowie za 3 miliony złotych. Na sfinansowanie zakupu wzięli kredyt we frankach. W 2015 roku kurs waluty wzrósł ogromnie, przez co nie nie było ich stać na spłatę wysokich rat.

Postanowili przenieść się do mniejszego mieszkania, a willę wynająć. Udało im się wyjść z całej sytuacji obronną ręką, ale nie obyło się bez stresu, łez i zgrzytów.

– Mieliśmy gorsze chwile. I być może gdybyśmy nie wzięli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: do widzenia, zaczynam wszystko od nowa. Ale składaliśmy przysięgę, mamy dzieci i choćby dla nich warto się starać. Walczymy o nasz związek – opowiada Katarzyna.

Zobacz także: EWA WACHOWICZ ZDRADZA SEKRET PIĘKNEGO WYGLĄDU. POZNAJ TAJEMNICĘ BYŁEJ MISS!

Ich trudna historia może być inspiracją i pociechą dla uczestników programu. Cichopek i Hakiel mają zawsze ma dla nich dużo otuchy. – Staramy się być obiektywni, ale też mocno kibicujemy wszystkim parom. To przecież nie są osoby związane z telewizją, więc takie doświadczenie może być stresujące – deklaruje aktorka.

https://www.instagram.com/p/B3EvWfqiwq5/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Źródło: „pomponik.pl”