Była Miss Polonia też ćwiczy! Ewa Wachowicz pokazała, jak wygląda jej trening na siłowni!

Wachowicz aktywnie pokazuje życie prywatne użytkownikom Instagram. Ostatnio opublikowała nagranie – treningu. Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych elementów jej dnia. Zresztą sylwetka mówi sama za siebie!

Zobacz także: POMAGALI INNYMI, TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY. SZLACHETNA PACZKA APELUJE!

Ewa Wachowicz jest zwolenniczką treningów siłowych. Dodatkowe jeździ na rowerze, co dodaje jej energii. Zdrowy tryb życia, regularne posiłki i aktywność fizyczna są gwarancją pięknego wyglądu dziennikarki.

Choć często ulega pokusom pysznego jedzenia potrafi wyglądać rewelacyjnie i co najważniejsze – nie narzekała na nadprogramowe kilogramy.

Od 2017 roku gwiazda postanowiła dużo ćwiczyć, pić dużo wody i odżywiać się regularnie. Efekty postanowienia widoczne już dziś!

Zobacz także: ZNA GO KAŻDY POLAK! UJAWNIAMY NIEZNANE FAKTY Z PRZESZŁOŚCI STRASBURGERA!

– „Bez aktywności fizycznej nie ma zgrabnej sylwetki, nie ma jasności cery, nie ma zadowolenia, to są endorfiny. Lepiej się czujemy, przyspiesza się metabolizm” – komentuje Wachowicz.

Była Miss Polonia uwielbia także chodzić po górach. Wachowicz stara się nie używać słowa „dieta”, woli mówić o zdrowym odżywianiu. Dziennikarka twierdzi, że jej sposoby na piękny wygląd są skuteczne!

https://www.instagram.com/p/B3JxgsKIMIV/

źródło: „myfitness.gazeta.pl”