W listopadzie ubiegłego roku Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z mężem, Douglasem Nunesem, wprost zwariowali na punkcie córeczki, którą nazwali Asha-Leigh. Popularna modelka wprost zalewa swoje media społecznościowe fotografiami pociechy.

Joanna Krupa poświęciła się wyłącznie macierzyństwu

Po porodzie Joanna Krupa chciała poświęcić się wyłącznie macierzyństwu, dlatego zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. Modelka nie pojawiła się między innymi w finale programu „Top Model”, którego była prowadzącą, a zarazem jednym z jurorów.

-„Ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę się opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego też postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!”- napisała.

Kariera modelki zeszła na drugi plan, jednak najprawdopodobniej jeszcze w tym roku Joanna Krupa wróci do swoich zawodowych obowiązków. Jej menadżerka przyznała, że kobieta na razie nie chce wyjeżdżać ze Stanów Zjednoczonych, by nie rozstawać się z córeczką. Jednak już w 2020 roku weźmie udział w kilku projektach:

-„W Polsce właśnie są negocjowane dwa duże projekty na przyszły rok, jednak będą realizowane w Stanach, tak by Joasia nie musiała zostawiać córki”.

Joanna Krupa dodała nowe zdjęcie swojej córki

Joanna Krupa opublikowała w mediach społecznościowych kolejne zdjęcie swojej małej córeczki. Tym razem Asha pozuje w ramionach swojego taty. Widać, że bardzo dobrze czuje się w jego towarzystwie, czego dowodem jest szeroki uśmiech dziewczynki. Wygląda naprawdę uroczo.

Internauci byli zachwyceni nową fotografią Ashy. W komentarzach można przeczytać wiele ciepłych słów. Fani gwiazdy są przekonani, że dziewczynka jest podobna do Joasi.

-„Prześliczna Dziewczynka! Robi się coraz bardziej podobna do Pani”

-„Podobna do Mamci, Piękna”

-„Uśmiechnięta po mamusi 😍❤️”- pisali.

View this post on Instagram

Someone’s happy it’s Friday 💗 @nunes451

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Warto sobie przypomnieć: JEŚLI POTRAFIŁA ROZBIĆ NASZĄ RODZINĘ, TO SAMO ZROBI Z WASZĄ. STWORZYŁA PODZIAŁY Z KAŻDEJ STRONY. SIOSTRA DOPIEKŁA MEGHAN MARKLE

Portal "Życie" pisał: KSIĘŻNA SUSSEX, MEGHAN MARKLE ZOSTAŁA NAJBARDZIEJ WPŁYWOWĄ OSOBĄ ŚWIATA MODY

Portal "Życie" pisał również o: NA POLSKICH DROGACH STANIE MNÓSTWO NOWYCH RADARÓW. UJAWNIONO GDZIE KIEROWCY POWINNI ZDJĄĆ NOGĘ Z GAZU