W życiu zawodowym Tomasza Kammela trwa teraz gorący okres. Jednak pomimo tych zawirowań, wydaje się, że obecnie życie uczuciowe prezentera rozkwita w najlepsze.

Kammel od pewnego czasu spotyka się z nową partnerką. Znany jest z tego, że niechętnie chwali się swoimi związkami i niezbyt wiele wiadomo, o jego partnerkach.

Wyjątkiem od reguły była jego relacja z Katarzyną Niezgodą. Para, która spędziła ze sobą kilka lat, chętnie pozowała razem na ściankach, zdarzały im się nawet wywiady. Jednak rozstali się oni już kilka lat temu, a od tej pory dziennikarz skrzętnie ukrywa każdy nowy związek.

O jego najnowszej partnerce nie wiemy zbyt wiele. Nie wiemy nawet, jak wygląda. Opublikowane wcześniej na Instagramie zdjęcia pokazały tylko, że jest to kobieta o ciemnoblond włosach, nosząca okulary.

Wiadomym jest, że wybranka serca Kammela ma na imię Kasia i jest bizneswoman, która zawodowa związana jest z jedną z firm produkującą alkohole. Dziennikarz ma ponoć bardzo dobre relacje z córką obecnej partnerki, którą ta sama wychowuje.

Kammel w ostatnim czasie wyjechał na urlop na Florydę. Na miejscu okazało się, że jego sąsiadem jest sam Ricky Martin. Będąc jeszcze w USA, dziennikarz opublikował nowe zdjęcie ze swoją obecną partnerką. Para przytula się mocno do siebie, a pod zdjęciem widnieje komentarz:

- Czekał, czekał i się doczekał – napisał Kammel, poniżej dodając - A ten z przystanku ( dwa zdjęcia wstecz) dalej leży.

Na fotografii znów nie widzimy twarzy wybranki prezentera. Za to w tle można zauważyć wymowny napis: Besame mucho, który w tłumaczeniu z hiszpańskiego brzmi: Mocno mnie pocałuj.

Kimkolwiek jest tajemnicza kobieta, życzymy parze mnóstwo miłości i szczęścia, no każdy na nie zasługuje.

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA