Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy, Filip Chajzer, prowadzi od września wraz z Małgorzatą Ohme "Dzień dobry TVN". Do jednego z odcinków para dziennikarzy miała przygotować swe zdjęcia z dawnych czasów.

Uściślając - ze studniówki. Filip musiał nieźle poszperać w domowym archiwum by doszukać się tak starych fotek, a gdy już mu się udało - jak sam komentuje - złapał się za głowę. Zdjęcie ma siedemnaście lat, gdyż wykonane zostało w 2003 roku.

Dziennikarz prócz tego, że na potrzeby programu wyszukał zdjęcia ze studniówki - pokazał je również swym obserwującym na instagramie. Pod zdjęciem dodał zabawny podpis:

"Wydawczyni z @dziendobrytvn poprosiła mnie i @gosiaohme o znalezienie zdjęć ze studniówki bo taki będziemy mieli temat w studiu i tak oto złapałem się za głowę… To już 17 lat. Ściskam mocno moją przepiękną partnerkę z pierwszej pary. Co robiłem na froncie Poloneza? Byłem szychą z samorządu. Wybory wygrałem obiecując keczap do kanapek".

Internauci od razu zaczęli chętnie komentować post, dzieląc się swoimi własnymi wspomnieniami ze studniówek:

"Zdjęcia ze studniówek są zawsze takie jakieś mroczne nie? Z jakiś takich miejsc – o których czas zapomniał".

"Od mojej studniówki minęło już albo dopiero 10 lat. Czas zdecydowanie za szybko upływa".

"Super zdjęcia. Fajnie tak powspominać zapewne, ja na swojej nie byłam".

"Kurczę kiedyś to moda tak szybko się nie zmieniała moja studniówka 5 lat wcześniej A stroje te same i te loki też miałam".

"I te białe chusteczki. Też takie miałyśmy tańcząc poloneza. Swoją drogą to poznałam mojego męża na próbach poloneza właśnie, ktoś nas tam dobrał jaki parę i tak nam zostało. Pozdrawiam panie Filipie!".

"Miałeś Pan włosy jak tata z czasów „idź na całość".

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal Życie pisał również o… „ZNÓW UMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA