Niedawno Dorota Rabczewska wzięła udział w programie Polsatu "Emsi na tropie". Przedstawia on historie z życia wzięte, oparte zarówno na przykładzie gwiazd, jak i zwykłych ludzi.

W trakcie programu popularna wokalistka została skonfrontowana z licznymi faktami ze swojego życia rodzinnego i miłosnego. Wiele z nich było bardzo prywatnych!

W programie "Emsi na tropie" nie brakowało emocji, jednak Doda jak zwykle nie traciła rezonu. Warto bowiem podkreślić, że wokalistka jest niezwykle pewna siebie i nie daje się łatwo wytrącić z równowagi.

Niestety Doda ma za sobą niezwykle ciężkie chwile. W ubiegłym roku zmarła jej babcia. Niedługo potem piosenkarka straciła także ukochanego psa.

Całkowicie dobiła ją informacja o poważnej chorobie ojca. Mężczyźnie udało się jednak wyjść z niej obronną ręką.

Ogromne wzruszenie Dody na wizji wywołały wyjątkowe ujęcia jej babci. Przypomnijmy, że kobieta zmarła przed rokiem. Na jej widok piosenkarka zalała się łzami.

Doda długo nie potrafiła opanować emocji. Tymczasem czekała na nią kolejna niespodzianka... Do studia wszedł bowiem jej mąż z ogromnym bukietem kwiatów.

Doda skomentowała nietypowe zachowanie swojego męża na łamach "Super Expressu". Kobieta podkreśliła, że jego obecność bardzo ją zaskoczyła:

Mamy z moim mężem taką złotą zasadę, że nie udzielamy żadnych wywiadów okładkowych, nie robimy wspólnych sesji zdjęciowych, nie pozujemy razem na ściankach.

Więc bardzo zaskoczyło mnie to, że nagle pojawił się z kwiatami. Totalnie rozłożyło mnie to na łopatki. W życiu się go tam nie spodziewałam!

Warto sobie przypomnieć... NIEZWYKŁY GEST GWIAZDORA HOLLYWOOD. WYSTAWIŁ NA AUKCJĘ SYRENKĘ, ZEBY POMÓC POLSKIM DZIECIOM

Na portalu "Życie" dowiesz się również... CZY TO BĘDZIE REPREZENTANTKA POLSKI NA EUROWIZJI? NAPISAŁA JUŻ ZWYCIĘSKIE HITY DLA ROXIE I VIKI

Portal "Życie" informował również o... DODA OBEJRZAŁA ZMAGANIA EDYTY GÓRNIAK W PROGRAMIE "MY WAY". CO SĄDZI NA TEMAT SHOW? GWIAZDA NIE SZCZĘDZIŁA SŁÓW