Echem odbił się w polskich mediach materiał ojcu Moniki Jarosińskiej. Jedna z telewizji ujawniła, że mężczyzna mieszka w samochodzie, stojącym niedaleko kamienicy, z której go eksmitowano. Informacja ta wywołała falę oburzenia i hejtu wymierzonego w serialową aktorkę.

Mnożyły się komentarze na temat tego, dlaczego Jarosińska nie chce pomóc swojemu ojcu i skazuje go na życie bezdomnego. Mąż aktorki, Robert Korzeniowski, usiłował łagodzić sytuację. Mężczyzna tłumaczył, że ojciec aktorki jest alkoholikiem, który nie chce pomocy.

Nic to jednak nie dawało. Monika Jarosińska odczuła na swojej skórze ostracyzm, nikt nie chciał jej przyjąć do pracy. Ta sytuacja zmusiła parę do wyjazdu z Polski. Zaczęli nowe życie na Malcie. Teraz aktorka opowiedziała w wywiadzie dla „Twojego imperium” o tym, co przeszła i jak ułożyła sobie życie poza Polską.

- Nikt nie brał pod uwagę wyjaśnień o walce mojej i mojej rodziny o zdrowie taty. Nikt nie chciał słuchać. Był to okres, w którym spotykał mnie potworny ostracyzm, praktycznie z każdej strony, a historia z tatą była tylko wodą na młyn dla osób chcących mnie zawodowo zniszczyć. Nikt tego nie mówił wprost, ale było wiadomo, że stałam się osobą niepożądaną – przyznała aktorka.

Początkowo wyjazd również nie był łatwy dla Moniki Jarosińskiej i jej męża. Jednak jak to się zazwyczaj dzieje, z czasem poukładali sobie życie w nowym kraju.

- Nie zdawaliśmy sobie sprawy, jak trudną sprawą jest emigracja. Początki nie były łatwe i nic nie było takie, jak sobie wymarzyliśmy. Mąż szybciej się tam odnalazł, podczas gdy mnie to wszystko przytłaczało. Teraz widzę to w ogóle inaczej. Nasza sytuacja ustabilizowała się. Mąż ma świetną pracę, Malta jest fantastyczna, ludzie są przemili, a ja odnalazłam spokój – przyznała Jarosińska.

Aktorka często bywa w Polsce, ponieważ tutaj pracuje. Co trzy tygodnie Monika Jarosińska przylatuje do kraju, aby zrealizować obowiązki zawodowe. Obecnie gra między innymi w serialu „Dziewczyny ze Lwowa”.

- Latam w kółko tam i z powrotem. Na początku bardzo mnie to męczyło. Teraz już się przyzwyczaiłam. To tylko dwie i pół godziny lotu – powiedziała aktorka.

Przypomnij sobie o… MISTRZ DRUGIEGO PLANU NA ZDJĘCIACH JULII WIENIAWY. JAK ONA MOGŁA TEGO NIE ZAUWAŻYĆ [ZDJĘCIA]

Jak informował portal Życie: BOHATERSKA KOBIETA URATOWAŁA SWOJE DZIECKO! WSZYSTKO NAGRAŁY KAMERY! [WIDEO]

Portal Życie pisał również o… CZY TO BYŁA WPADKA LEWANDOWSKICH? NIEOCZEKIWANE WYZNANIE ANNY NA TEMAT CIĄŻY