Julia Wieniawa niedawno wyleciała na Bali, na warsztaty jogi. Dało jej to okazję do zrobienia pięknych zdjęć, którymi chętnie dzieliła się ze swoimi fanami. Wygląda na to, że jedna z największych młodych gwiazd show-biznesu czuła się świetnie na egzotycznych wakacjach.

Trzeba przyznać, że takie naładowanie baterii na pewno dobrze posłużyło Julii Wieniawie, która zdecydowanie nie może narzekać na brak pracy – jest rozchwytywana przez producentów filmowych oraz reklamowych i ma naprawdę dużo pracy.

Najprawdopodobniej Wieniawa wróciła już do Polski. Jak mówiła w swoich filmikach na Instastories, na Bali bawiła się świetnie. Zapewne długo nie zapomni tych wakacji, a praktyka jogi z pewnością dobrze wpłynie na jej zdrowie.

Julia Wieniawa najwidoczniej rozmarzyła się i wspominała poprzednie wakacje, gdy latem wybrała się z mamą na Sycylię.

„Zazdroszczą mi, że jestem z Julą tak blisko. Chętnie zapraszam je na premiery piosenek lub filmów z udziałem córki. Odmłodniałam i dobrze się z tym czuję. Mam jeszcze młodsze dzieci, 15-letnią Wikę oraz 7-letnią Kornelię, i jestem na bieżąco z ich sprawami. Nadążam za trzema pokoleniami!” – ujawniała Marta Wieniawa-Narkiewicz, mama gwiazdy.

Okazuje się, że całą uwagę na jednym ze zdjęć pięknej Julii i jej mamy skradł… mały kotek, który niczym rasowy model wyjrzał zza roślin i spojrzał wprost w aparat, jakby dobrze wiedział, że zostanie małą gwiazdą.

Nie każdy wie, że mama Julii jest również jej menadżerką. Są ze sobą mocno związane. Julia w wywiadzie dla „Gali” zdradziła, jak wyglądają niekiedy ich rozmowy:

„Czasami dzwonię w kwestii zawodowej, a nagle głos mi się łamie i płaczę, bo muszę z mamą natychmiast omówić moje sercowe rozterki. Wtedy ona z menedżerki zamienia się w mamę, a ja z dorosłej, dojrzałej Julii w nastolatkę. Dla mamy najważniejsze jest moje dobro. Myśli przede wszystkim, jak się czuję, czy projekt, w który się angażuję, jest wartościowy. Na pierwszym miejscu jest moje zadowolenie, a nie pieniądze.”

Przypomnij sobie o… GORĄCE WYZNANIE TANCERKI Z "TAŃCA Z GWIAZDAMI". POWIEDZIAŁA, ŻE BARDZO KOCHA SWOJEGO PARTNERA

Jak informował portal Życie: WYSZŁA NA JAW DŁUGO SKRYWANA TAJEMNICA JENNIFER LOPEZ. PIOSENKARKA NIEBAWEM WEŹMIE ŚLUB

Portal Życie pisał również o… KSIĄŻĘ ANDRZEJ PO RAZ KOLEJNY UKARANY ZA SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ. KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAKAZAŁA MU IMPREZY URODZINOWEJ