Jennifer Lopez już wkrótce wyjdzie za mąż. Ślub zaplanowany jest na tegoroczne Boże Narodzenie. Wiadomo już, że wesele zostanie wyprawione z prawdziwym rozmachem!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się po dwóch latach randkowania. Teraz piosenkarka zamierza zorganizować ślub roku. Nic w tym dziwnego, ponieważ sam pierścionek zaręczynowy, który Alex Rodriguez podarował swojej narzeczonej, wart jest 4,5 miliona dolarów!

Popularna wokalistka powie sakramentalne „tak” już w święta Bożego Narodzenia. Wesele odbędzie się w Aspen, popularnym wśród gwiazd zimowym kurorcie. Przyjęcie zostanie wyprawione z motywem przewodnim zimowej krainy czarów.

Wiadomo już, że na przyjęciu pojawią się białe ciasto oraz białe kwiaty. Ponadto popularna piosenka ma mieć na sobie białą kreację zrobioną na specjalne zamówienie przez dom mody Versace.

Ślub popularnej pary Hollywood ma być wydarzeniem roku. Pojawi się na nim wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Swoją obecność potwierdziły podobno Lady Gaga, Drake, Gorge Clooney i Britney Spears.

Takie informacje podaje magazyn „In Touch”, który dotarł do osoby z bliskiego kręgu znajomych popularnej pary. Zdaniem informatora, ślub Jennifer Lopez ma przyćmić tegoroczne Święta. Na jego organizację kobieta wyda aż 3 miliony dolarów.

Jennifer Lopez ma w tej chwili pełne ręce roboty. Piosenkarka zaangażowana jest nie tylko w organizację własnego wesela. J.Lo znajduje się właśnie w Nowym Jorku, gdzie kończy zdjęcia do swojego najnowszego filmu Marry Me. Kobieta stale koncertuje oraz nagrywa nowe przeboje, a także bierze udział w sesjach reklamowych.

Jej narzeczony, były baseballista Alex Rodriguez, od lat obraca się wśród gwiazd Hollywood. Wcześniej związany był z wieloma popularnymi aktorkami, m.in. Kate Hudson i Cameron Diaz. Miał również romans z Madonną, przez który podobno rozwiódł się ze swoją żoną.

Warto sobie przypomnieć... TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Na portalu "Życie" dowiesz się... KSIĄŻĘ ANDRZEJ PO RAZ KOLEJNY UKARANY ZA SWOJĄ PRZESZŁOŚĆ. KRÓLOWA ELŻBIETA II ZAKAZAŁA MU IMPREZY URODZINOWEJ

Portal "Życie" informuje... MAŁŻEŃSTWO 21-LETNIEJ CELEBRYTKI I 74-LATKA TO JUŻ PRZESZŁOŚĆ. KOBIETA MA NOWEGO PARTNERA, ALE WIEK MĘŻCZYZNY NADAL POZOSTAŁ TEN SAM