Związek 21-letniej celebrytki i 74-letniego piosenkarza budził ogromne emocje. Media niemal codziennie komentowały kontrowersyjną relację tych dwoje. Dziś jednak okazuje się, że to małżeństwo należy do przeszłości.

Milijana Bogdanović to znana serbska gwiazda. Jej związek ze starszym o ponad 53 lata piosenkarzem zyskał miano skandalu. I choć, para zapewniała o swoim szczerym uczuciu, mówiąc, że wiek nie ma żadnego znaczenia, rzeczywistość zweryfikowała ich wyznania.

Mianowicie okazało się, że Milijana Bogdanović miała dopuścić się zdrady. Serbskie media donosiły, że wiadomość o tym wpłynęła na zdrowie Božica. Mężczyzna znalazł się w szpitalu i przeszedł załamanie nerwowe.

Informacja o tym, że żona zdradziła go z 14 lat młodszym od niego kolegą załamała gwiazdora. 74-latek jest gotowy rozwieźć się z ukochaną.

I, o ile pierwszą zdradę żony, 74-latek był w stanie wybaczyć, o tyle kolejną już nie. Zapowiada się więc kolejny skandal z udziałem tych dwoje.

Przyjaciel piosenkarza, nie ma wątpliwości, co do tego, że para się rozstanie:

"Wynieśliśmy go z willi w ciągu dnia i zabraliśmy do szpitala. Milijko powiedział, że rozgląda się za dobrym prawnikiem rozwodowym."

To nie pierwszy raz, kiedy pojawiły się informacje o zdradzie. Wcześniej media spekulowały, że Milijana Bogdanović spotyka się z 35-letnim mężczyzną. Czy teraz kolejnym obiektem westchnień celebrytki jest 60-latek?

Warto sobie przypomnieć o...72-LETNI KAROL STRASBURGER ZOSTAŁ OJCEM. ZNAMY PŁEĆ I IMIĘ JEGO PIERWSZEGO DZIECKA

Portal "Życie" informował o: TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Pisał również...ŻYCIE DOTKNĘŁO GO PODWÓJNIE. BOLESNE PRZEŻYCIA STANISŁAWA MIKULSKIEGO