Karol Strasburger był przez wiele lat mężem Ireny Strasburger. Małżonka prezentera zmarła w 2013 roku po długotrwałej walce z chorobą nowotworową. W tym trudnym momencie Karol Strasburger znalazł pocieszenie u Małgorzaty Weremczuk, która była jego menedżerką.

Para poznała się już w 2006 roku, kiedy Weremczuk miała zaledwie 22 lata. Strasburger poznał, kiedy pracowała dla Macieja Kuronia. Następnie mieli ze sobą kontakt, ponieważ Małgorzata pracowała w restauracji, w której bywał prezenter wraz z ówczesną żoną.

Znajomość pary rozwinęła się i w efekcie Weremczuk została menedżerką Karola Strasburgera. W trakcie wspólnej pracy zrodziło się między nimi uczucie, którego efektem był ślub wzięty 10 sierpnia.

Para bardzo chroni swoją prywatność, dlatego ceremonia utrzymana była w tajemnicy. Na ślub zaproszeni zostali jedynie najbliżsi znajomi i rodzina. Bardzo długo Strasburgerowi i jego żonie udało się utrzymać w tajemnicy wiadomość o przyjściu na świat ich dziecka.

- Jeśli zdarzy się nam dziecko, weźmiemy za nie pełną odpowiedzialność. Powtórzę się, ale ocenę moralną, co o mi wolno, a co nie, niech każdy zostawi sobie i uczciwie oceni siebie. Może taka ocena okaże się dla niego zbawienna, sprawi, że polepszy swoje życie? Jeśli ktoś wie, co znaczy miłość, wszystko zrozumie – powiedział w jednym z wywiadów Karol Strasburger.

Informacja o narodzinach potomka prowadzącego „Familiadę” wyszła na jaw z powodu postów na Instagramie wrzuconych przez jego szwagra, Bartosza. Mężczyzna pochwalił się zdjęciami dziecka i ujawnił, że ma na imię Laura.

„Super Express” zgłosić się do żony Karola Strasburgera z prośbą o potwierdzenie, że rzeczywiście została matką. Kobieta udzieliła lakonicznej odpowiedzi.

- Tak, zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami i jest to jedyny komunikat jaki decydujemy się przekazać w odniesieniu do sytuacji – przyznała Małgorzata Weremczuk.

Przypomnij sobie o... POPULARNY AKTOR KAROL STRASBURGER OŻENIŁ SIĘ! POŚLUBIŁ MŁODSZĄ O 36 LAT MAŁGORZATĘ WAREMCZUK

Jak informował portal Życie... KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE MAJĄ CORAZ GORSZE RELACJE Z KSIĘCIEM WILLIAMEM I KATE MIDDLETON. BRACIA NIE POTRAFIĄ SIĘ POROZUMIEĆ

Portal Życie pisał również o… CHCIELI JAK NAJDŁUŻEJ UTRZYMAĆ TO W SEKRECIE. WYSZŁA NA JAW PŁEĆ DRUGIEGO DZIECKA LEWANDOWSKICH