Jak podaje portal "Jastrząb Post", na instagramowym profilu Laury Gessler pojawił się poruszający wpis, w którym informuj o śmierci swojego taty - Piotra Gesslera. Mężczyzna zmarł dziś w nocy. Córka pożegnała go w poruszających słowach.

Piotr Gessler nie żyje

Lara Gessler przeżywa obecnie bardzo trudne chwile. Dzisiejszej nocy zmarł jej ukochany tata - Piotr Gessler. Jak przyznała córka Magdy Gessler, był on jej "pierwszym, najlepszym przyjacielem". To do niego zwracała się z prośbą o pomoc, kiedy przychodziło jej się mierzyć z życiowymi dylematami. To ojciec był jej "spokojem, domem, miłością".

Piotr Gessler przyszedł na świat w 1958 roku. Był jednym z najbardziej znanych restauratorów w naszym kraju. Magda Gessler była drugą żoną Piotra Gesslera, z którą doczekał się w 1989 roku narodzin córki Lary. Ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozeszła się, gdy Lara miała 9 lat. Zamieszkała z tatą.

Jak przyznała w jednym z wywiadów córka Gesslerów, to właśnie tata był tym, który zawsze troszczył się o domowe ognisko. Dlatego nie odczuła tego, że praktycznie nie było przy niej mamy.

Piotr Gessler raczej nie pojawiał się na firmowych imprezach. Mieliśmy jednak okazję zobaczyć go co jakiś czas na wspólnych zdjęciach z ukochaną córką Larą. Tak było między innymi w ostatnie święta Bożego Narodzenia, kiedy pozował dumnie do zdjęć nie tylko z córką, ale także wnuczką Neną.

W tych trudnych chwilach Lara Gessler może liczyć na wsparcie swoich bliskich, przyjaciół i internautów. Wśród osób, które zamieściły w sieci wyrazy wsparcia dla rodziny Gesslerów znalazła się m.in. Zosia Zborowska, Agata Rubik, Joanna Koroniewska, czy Marta Kuligowska.

Rodzinie, bliskim i przyjaciołom zmarłego Piotra Gesslera składamy kondolencje.

To też może cię zainteresować: Kondolencje płyną z całej Polski. Odszedł legendarny dziennikarz radiowy. O kogo chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Politycy obozu władzy apelują do Donalda Tuska. Padły bardzo mocne słowa. Czego dotyczyły

O tym się mówi: Zapadł wyrok w sprawie kardiochirurga, który zostawił w sercu pacjenta kawałek gazika. Wielu oburzyła decyzja sądu