Obecnie w „M jak miłość” poza znanymi od lat twarzami gra także kilka gwiazd, których widzowie mogli się nie spodziewać. Twórcom serialu udało się zwerbować do obsady nowe twarze. Kogo będziemy mogli ujrzeć w serialu?

Jak na razie wiadomo, że w obsadzie znajdą się Aleksander Kaleta (24 lata), Patrycja Markowska (40 lat) i Hanna Żudziewicz (28 lat). Jakie role odegrają?

Aleksander Kaleta zagra doktora Macieja Kalickiego, który będzie odbywać staż w przychodni, w której obecnie pracuje Maria (Małgorzata Pieńkowska, 54 lata). Okazuje się, że nowy, młody lekarz zmieni jej życie o sto osiemdziesiąt stopni.

Patrycja Markowska, co może być zaskoczeniem dla widzów, zagra… samą siebie. Twórcy serialu połączyli wątek piosenkarki z Kingą (Katarzyna Cichopek, 37 lat) oraz Piotrem (Marcin Mroczek, 37 lat).

- Patrycja jest gwiazdą, gra gwiazdę, więc nie będzie chyba z tym większych kłopotów – skomentował sprawę serialowy Werner, w życiu prywatnym – partner piosenkarki, Jacek Kopczyński (48 lat).

Jak podaje Super Express, Hanna Żudziewicz będzie grała pacjentkę Olka (Maurycy Popiel, 29 lat).

W „M jak miłość” wiele się dzieje – ostatnio Kisielowa stanęła na ślubnym kobiercu, zaś kochanka Żaka próbowała przerwać ceremonię! Ostatecznie jednak do ślubu doszło.

Również niedawno Nina, była dziewczyna Leszka, chciała go odzyskać.

- Nina posuwa się do szantażu emocjonalnego. Ona po prostu walczy o coś więcej, walczy o swoje dziecko. Chce mieć pełną, prawdziwą rodzinę. Nina oczywiście szaleńczo kocha tego mężczyznę i nie jest w stanie patrzeć na to, jak on jest w ramionach innej kobiety. I wydaje mi się, że ma o co walczyć, ponieważ kobieta po drugiej stronie nie jest do końca zdecydowana – mówi Agnieszka Judycka, która odgrywa rolę Niny.

Serial „M jak miłość” gości na naszych ekranach już od 20 lat! Pierwszy odcinek serialu został wyemitowany 4 listopada 2000 roku. Widzowie już od pierwszych odcinków pokochali rodzinę Mostowiaków i do dziś wiernie śledzą ich losy.

Przypomnij sobie o… TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN PO GORZKIEJ PRZEGRANEJ W „TAŃCU Z GWIAZDAMI” ODEBRAŁA WYNIKI BADAŃ. WIEŚCI SĄ NIEPOKOJĄCE

Portal Życie pisał również o… MISTRZ DRUGIEGO PLANU NA ZDJĘCIACH JULII WIENIAWY. JAK ONA MOGŁA TEGO NIE ZAUWAŻYĆ [ZDJĘCIA]