Każdy marzy o tym, by jego włosy były miękkie, gładkie i lśniące. Niektórzy sądzą jednak, że nigdy nie będzie im to dane. Czy aby na pewno? Wystarczy odrobina zaangażowania, a dzięki prostemu sposobowi nasza fryzura może wyglądać zjawiskowo!

Ten sposób stosowały nasze babcie, które dobrze wiedziały, że najlepiej jest słuchać się natury – dzięki temu możemy liczyć na najlepsze efekty. Portal Radio Zet przypomina dziś mniej popularny, a niezawodny trik, który pozwoli nam cieszyć się włosami jak z okładki.

Włosy. Źródło: Youtube Diana Meder
Włosy. Źródło: Youtube Diana Meder

Najlepsza metoda na odżywienie włosów

Wystarczy zajrzeć do kuchennych szafek – tam znajdziesz wszystko, co potrzebne. Ten domowy kosmetyk przynosi oszałamiające efekty. Dziś, gdy możemy przebierać w drogeryjnych produktach, często zapominamy, że natura również ma nam wiele do zaoferowania, często są to rozwiązania lepsze niż te gotowe.

Od lśniących i gładkich włosów dzieli nas już tylko jeden krok. Wystarczy spróbować… płukanki z octu! Metoda sprawdzona przez nasze babcie fenomenalnie sprawdzi się także u nas.

Zapewne każdy z nas słyszał, że ocet jabłkowy na włosach radzi sobie świetnie. Jednak tym razem warto spróbować z octem stołowym – tym, którego używały nasze babcie.

Włosy. Źródło: Youtube Diana Meder
Włosy. Źródło: Youtube Diana Meder

Dodaj 4 łyżki octu stołowego do 3 szklanek ciepłej wody i przemieszaj. Takim roztworem polej włosy, umyj je i wypłucz w letniej wodzie. Po wyschnięciu efekty będą niesamowite – ocet doda blasku i miękkości!

Pamiętaj, żeby stosować tę płukankę regularnie, najlepiej raz na dwa tygodnie. Efektów spodziewaj się już po pierwszym użyciu!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WSPANIAŁE WIEŚCI DOTYCZĄCE TOMASZA STOCKINGERA WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. NIEBAWEM POJAWI SIĘ NOWY CZŁONEK RODZINY. FANI MASOWO GRATULUJĄ

O tym się mówi w Polsce: PONAD 2 MILIARDY ZŁOTYCH UKRYTE W JEDNYM Z POLSKICH PAŁACÓW? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. SENSACYJNE DONIESIENIE. TO MOŻE BYĆ PRAWDZIWY PRZEŁOM

O tym się mówi na świecie: DZIESIĄTA ROCZNICA ŚLUBU KSIĘCIA WILLIAMA I KSIĘŻNEJ KATE. Z TEJ OKAZJI PARA ZAMIEŚCIŁA W SIECI FOTKI, KTÓRE PODBIJAJĄ INTERNET. FANI SĄ ZACHWYCENI

Z życia gwiazd: MICHAŁ SZPAK ODCHODZI Z “THE VOICE OF POLAND”? WSZYSTKO NA TO WSKAZUJE. WIADOMO JUŻ, KTO POJAWI SIĘ NA JEGO MIEJSCU. INTERNAUCI MAJĄ MIESZANE UCZUCIA