Jak informuje portal Jastrząb Post, Jolanta oraz Aleksander Kwaśniewscy pobrali się dokładnie w listopadzie 1979 roku. W tym roku obchodzą więc 41 rocznicę swojego wielkiego dnia. Mimo upływu lat, nadal darzą się ogromnym uczuciem!

Jolanta Kwaśniewska od zawsze słynęła z niesamowitego szyku i elegancji!

Nie ulega żadnej wątpliwości, że od wielu lat Jolanta Kwaśniewska jest ikoną mody i stylu w naszym kraju. Podczas prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego, jego żona była wzorem do naśladowania dla wielu kobiet w naszym kraju.

Jakiś czas temu na instagramowym koncie córki pary prezydenckiej – Aleksandry Kwaśniewskiej, pojawiło się zdjęcie ślubne Kwaśniewskich. Nie da się nie zauważyć, że kreacja Jolanty Kwaśniewskiej jest pełna stylu i dokładnie przemyślana. Dziś niejedna panna młoda zdecydowałaby się na dokładnie taką samą stylizację w dniu swojego ślubu.

Były prezydent nadal uważa, że ślub z Jolantą Kwaśniewską to najlepsza decyzja w jego życiu!

Co więcej, niedawno wywiadu dla Super Expressu udzielił sam były prezydent, Aleksander Kwaśniewski. Okazuje się, że mimo upływu lat mężczyzna darzy swoją żonę wielkim uczuciem, a dzień ich ślubu był jednym z najpiękniejszych w jego życiu.

Aleksander Kwaśniewski podkreślił, że ślub z Jolantą to jego najlepsza decyzja i nigdy jej nie żałował. Były prezydent zaznaczył, że każda rocznica była okazją do zwiedzenia jakiegoś zakątka świata, jednak w tym roku z racji panującej pandemii małżeństwo uda się na Mazury!