Wzajemne niezadowolenie, hałaśliwe kłótnie, załamania nerwowe ...

Często ludzie mieszkający drzwi w drzwi nie mogą zgodzić się na dobre, wtedy stosuje się radykalne metody walki, a konflikty się przeciągają. Jak to się wszystko zaczęło?

To małżeństwo doświadczyło „rozkoszy” sąsiedzkiej wojny. Wszystko zaczęło się od tego, że Marina i Wiaczesław postanowili mieszkać razem.

Rozpoczęto szykowanie gniazda rodzinnego, a remonty odbywały się według wszelkich zasad: od 23:00 do 8:00 nie wykonywano żadnej pracy, było też spokojnie w dzień, kiedy dzieci spały.

Wszystkich sąsiadów ostrzegano, że będą musieli znieść trochę hałasu. Wszystko szło dobrze, dopóki nie zaczęły się skargi sąsiadki z góry. Emerytka zadzwoniła do drzwi mieszkania nowożeńców i przeklinała fachowców. Domagała się zaprzestania „tego burdelu” i wyzywała młodych ludzi.

A potem sąsiedzka wojna wyszła poza zakres oczekiwań: stara kobieta poszła na policję. „Robią hałas zarówno w dzień, jak i w nocy”. Przyszedł dzielnicowy i poznał okoliczności sprawy.

Okazało się, że sąsiadla napisała, że w mieszkaniu cały czas hałasują: w dzień pracownicy pracowali, a nocą podobno urządzali zabawy i imprezy. Para była zaskoczona i opowiedziała swoją historię, że była to emerytka, który nie chciała się z nimi porozumieć, a tylko krzyczała i przeklinała.

Nawet po zakończeniu remontu była z czegoś niezadowolona i dalej narzekała na młodych. Napisała na policję i do firmy zarządzającej twierdząc, że słyszała hałas, chociaż tak nie było. Proces już niedlugo.

Po licznych próbach, którymi zmęczeni są małżonkowie, zdecydowali się działać metodami starszej pani. Marina i Wiaczesław oskarżyli emerytkę o zniesławienie, pisząc oświadczenie na policji.

Myśleli, że to jedyna słuszna decyzja, która pomogłaby wytrzeźwieć starszej pani, która nie lubiła sąsiadów. Młodzi ludzie nie wykluczają, że będą musieli iść do sądu, bo konflikt się nie kończy, a druga strona nie zamierza się poddawać.

O tym się mówi w Polsce: WIELU POLAKÓW MOŻE STRACIĆ WSZYSTKIE SWOJE OSZCZĘDNOŚCI. RZECZNIK FINANSOWY INFORMUJE O POWAŻNYM PROBLEMIE

O tym się mówi na świecie: IVANKA TRUMP STRACIŁA STATUS I PRACĘ W BIAŁYM DOMU. CO TERAZ ZROBI CÓRKA I DORADCZYNI BYŁEGO PREZYDENTA

Z życia gwiazd: MARGARET ZNÓW ZASKOCZYŁA FANÓW. NA JEJ PROFILU W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH POJAWIŁ SIĘ ODWAŻNY POST