Jak podaje portal "Viva", o związku księcia Karola i księżnej Diany mówi się wiele od lat, choć w statnim czasie nieco więcej. Wszystko za sprawą serialu "The Crown", którego kolejny sezon wzbudził spore kontrowersje.

Para poznała się w 1977 roku. Diana miała wówczas zaledwie 16 lat, a syn królowej Elżbiety 29. Tak, jak pokazuje to serial "The Crown", przyszli małżonkowie poznali się dzięki siostrze Diany. W czasie wywiadu udzielonego przez Dianę i Karola po zaręczynach padły pamiętne słowa księcia, który w odpowiedzi na pytanie, czy jest zakochany powiedział "Cokolwiek to znaczy". Do dziś wiele osób nie może uwierzyć, że mógł powiedzieć coś takiego.

Diana, jako narzeczona księcia musiała dostosować to, jak się ubiera, to, co mówi i to jak się zachowuje w określonych sytuacjach, do sztywnych zasad panujących na dworze. Nie było łatwo się do tego wszystkiego przyzwyczaić. Nic dziwnego, że media często się o niej rozpisywały, nie zawsze w pochlebnych słowach.

O to, jak wiele uwagi media poświęcały młodziutkiej księżniczce, miało stanowić dla Karola powód do zazdrości. Wszystko przez to, że kiedy oczy wszystkich zwrócone były na Dianę, nie zwracano uwagi na księcia i jego działalność.

Księżna Diana w okresie małżeństwa z Karolem zmagała się z bulimią, a walka z tą ciężką chorobą negatywnie wpłynęła na związek. O strasznym ataku choroby przed ślubem mówiła sama Diana. Przyznała, że zjadła wówczas wszystko, co tylko było w stanie znaleźć w Clarence House. Później strasznie wymiotowała.

YouTube

Oglądaliście serial "The Crown"?

To też może cię zainteresować: Czy decyzja księcia Harry’ego spowoduje definitywne zakończenie relacji z rodziną królewską? Królowa Elżbieta II jest mocno rozczarowana

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wszyscy pamiętamy postać uroczego Piotrusia z hitu „Kogel-Mogel”. Co stało się z synem państwa Wolańskich? Losy dziecięcego aktora są zdumiewające

O tym się mówi: Kiedy w Polsce pojawi się szczepienie na koronawirusa? Minister zdrowia Adam Niedzielski podaje konkretny termin