Jak wszyscy wiemy, kampania wyborcza obu kandydatów na stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Rafała Trzaskowskiego oraz Andrzeja Dudy wczoraj dobiegła końca i aktualnie trwa cisza wyborcza. Córka Andrzeja Dudy, Kinga pojawiła się u boku ojca na jednym z wieców dopiero ostatniego dnia kampanii. Dlaczego dopiero teraz?

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce, jak i na niemalże całym świecie rządzący raz po raz wprowadzali kolejne ograniczenia i obostrzenia.

Z tego względu odwołano zaplanowane na 10 maja wybory prezydenckie i przełożono je na termin późniejszy – 28 czerwca. Jutro, 12 lipca 2020 roku odbędzie się druga tura wyborów, a zmierzą się ze sobą Rafał Trzaskowski oraz Andrzej Duda.

Kinga Duda pojawiła się na wiecu kampanii wyborczej swojego ojca dopiero ostatniego dnia

Wczoraj zakończyła się kampania wyborcza. Na ostatnim wiecu Andrzeja Dudy pojawiła się jego córka.

Jak się okazuje, kobieta dopiero teraz mogła przylecieć do Polski, gdyż aktualnie odbywa staż w Londynie. Na wiecu obecna Pierwsza Dama wygłosiła także swoje przemówienie – zwróciła się do samych Trzaskowskich.

- Mam taki apel do pana Rafała i pani Małgorzaty, abyśmy niezależnie od tego, co przyszłość przyniesie, przyjęli werdykt Polaków z szacunkiem. Niech wygra proszę państwa Polska, bo Polska jest najważniejsza – powiedziała Agata Kornhauser – Duda.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE