Kilka dni temu odbył się uroczysty pogrzeb Zofii Karpiel – Bułecka, która była babcią popularnego Stanisława, a także dalszą rodziną z Sebastianem Karpiel – Bułecką. Internauci składają wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje w mediach społecznościowych.

Stanisław Karpiel – Bułecka jest niezwykle popularnym i utalentowanym wokalistą zespołu Future Folk. Ponadto, rodzina Karpielów – jak wiadomo – ma niejeden talent wokalny w rodzinie, gdyż kuzyn Stanisława, Sebastian Karpiel – Bułecka także jest niesamowicie popularnym artystą grającym w zespole Zakopower.

Niestety, ostatnio w ich rodzinie przytrafiła się ogromna tragedia. Zofia Karpiel – Bułecka, babcia Stanisława oraz jego braci: Jana i Szczepana odeszła, a jej pogrzeb był niezwykle uroczysty.

- Tak po cichutku odeszłaś, nie mówiąc nic o tym. Na zawsze zostaniesz w moim sercu. Kocham cię, Babciu. - tak brzmiał opis fotografii zamieszczonej na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych Stanisława Karpiel – Bułecki.

Niesamowicie uroczyste pożegnanie Zofii Karpiel – Bułecki

Babcia bracia Karpielów była stuprocentową góralką. Niemalże wszystkie tradycje, zwyczaje czy obrzędy przekazywane były w rodzinie właśnie przez nią. Babcia była niesamowicie ważna i uwielbiana przez rodzinę i bliskich, dlatego jej pogrzeb urządzono bardzo uroczyście, a bracia Karpiel – Bułecka mieli na sobie tradycyjne, góralskie ubrania.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE