Jedna z najbardziej popularnych i lubianych przez miliony Polaków wokalistka Edyta Górniak ostatnio budzi wiele kontrowersji w sieci przez swoje odważne wypowiedzi. Niewiele osób wie jednak, że jej matka ma poważne problemy zdrowotne!

Edyta Górniak w ostatnim czasie zyskała ogromny rozgłos dzięki głoszonym przez siebie, odważnym i kontrowersyjnym poglądom w związku z rozprzestrzenianiem się groźnego koronawirusa.

Niestety, jej tezy nie są poparte żadnymi badaniami i nauką, a samymi domysłami – z tego względu naukowcy, a nawet sam minister zdrowia Łukasz Szumowski wdał się w pewnym sensie w dyskusję z gwiazdą, obalając jej twierdzenia.

Mimo to Edyta Górniak zawzięcie broni swojej pozycji i swoich poglądów. Poza wątpliwościami w samo niebezpieczeństwo związane z wirusem gwiazda zdecydowanie należy do grupy osób o poglądach antyszczepionkowych, zatem stwierdziła, że nigdy nie pozwoli zaszczepić się przeciwko koronawirusowi.

Nikt nie wiedział tego o rodzinie gwiazdy!

Jak się okazuje, poza medialnym szumem, jaki wywołuje wokół siebie Edyta Górniak w jej rodzinie dzieją się naprawdę przykre rzeczy. Matka gwiazdy – choć niewiele osób o tym wiedziało – przeszła w swoim życiu aż czternaście operacji!

Ten fakt, a także podeszły wiek sprawiają, że kobieta znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Ponadto stres i niepokój spowodowany obecną sytuacją potęguje słaby stan zdrowia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”:  MAŁGORZATA   OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA   W   TRUDNYCH    CHWILACH   MOŻE   LICZYĆ   NA   PRZYJACIELA.   CZYŻBY   ODPŁACAŁ  SIĘ   ZA   TO,   CO   ZROBIŁ   DLA   NIEGO   PAWEŁ   KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE   ZMIANY   W   PRZEPISACH   DLA   KIEROWCÓW.   MOŻESZ   ZAPŁACIĆ   MANDAT   W   WYSOKOŚCI   5   TYSIECY   ZLOTYCH,   NIE   PROWADZĄC   NAWET   POJAZDU.   O   CO   CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA   PROGNOZY   POGODY   NA   LATO   BUDZI   NIEPOKÓJ.   METEOROLODZY   TWIERDZĄ,   ŻE   BĘDZIEMY   SIĘ   ZMAGAĆ   Z   GWAŁTOWNYMI   ZJAWISKAMI   ATMOSFERYCZNYMI   I   SUSZĄ