To już pewna informacja! Już niebawem, bo za kilka dni zostanie zniesione jedno z największych obostrzeń, na którego zniesienie nie mogą doczekać się tysiące Polaków, ale także społeczeństwo innych narodów z całego świata! O jakie obostrzenie chodzi? Oraz kiedy dokładnie zostanie zniesione? Zobacz koniecznie!

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce (od marca), jak i na niemalże całym świecie rządzący raz po raz wprowadzali kolejne ograniczenia i obostrzenia uniemożliwiające bądź w jakimś stopniu ograniczające swobodne poruszanie się.

Z tego względu przede wszystkim zamknięto granice państwa oraz zawieszono wszelkie podróże zagraniczne i krajowe.

Kiedy jednak sytuacja uległa znacznej poprawie, zaczęto owe obostrzenia ponownie powoli znosić, otwierając granice państwa na niektóre tereny.

W związku z tym niedługo zostanie zniesione jedno z największych obostrzeń, a na te wieści czekało naprawdę wiele Polaków.

Podróże do Anglii bez przymusowej kwarantanny!

Jak wiadomo, aby odbyć podróż do Anglii do tej pory należało – po dotarciu na miejsce – odbyć dwutygodniową, przymusową kwarantannę.

Już od 10 lipca to obostrzenie zostanie zniesione dla państw o niskiej liczbie zachorowań. Są to: Polska, Irlandia, Szwecja, Portugalia, Słowacja, Słowenia, Estonia, Łotwa, Bułgaria, a także Rumunia.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE