Papież Franciszek po raz kolejny dał prawdziwy przykład, jak powinno się postępować w dobie koronawirusa. Udowodnił, że najważniejsza jest pomoc potrzebującym w tak trudnym czasie pandemii! Co takiego uczynił zatem papież Franciszek? Czy inni duchowni powinni brać z niego przykład?

Jak powszechnie wiadomo, ekstremalnie szybko rozprzestrzeniająca się pandemia groźnego koronawirusa w niebywale szybkim tempie ogarnęła nie tylko Polskę, ale również niemalże cały świat.

W związku z tym przez partię rządzącą w kraju wprowadzane były raz po raz kolejne obostrzenia i restrykcje mające na celu zwiększenie dystansu społecznego i higieny, a tym samym ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa między ludźmi.

Zawieszono między innymi sprawowanie mszy świętych przez duchownych. Jednak w ostatnich tygodniach owe obostrzenia zaczęto powoli znosić, a księża – niestety – domagają się większych wpłat „na tacę”. Papież Franciszek pokazał, jak powinni postępować!

Papież Franciszek zakupił respiratory dla najbardziej potrzebujących państw!

Tak, to prawda! Papież Franciszek zakupił 35 respiratorów i rozdał je krajom, w których sytuacja jest najcięższa.

Respiratory trafiły do takich miejsc, jak: Haiti, Brazylia, Wenezuela, Kolumbia, Meksyk, Honduras, Dominikana, Boliwia, Ekwador, Kamerun, Zimbabwe, Bangladesz i Ukraina.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NOWY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z POPULARNYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE