Całkiem nowe informacje wprost od rodziny królewskiej z Wielkiej Brytanii właśnie wypłynęły na świat! Nikt się tego nie spodziewał, że decyzja o rezygnacji Harry’ego i Meghan… była spowodowana przez królową Elżbietę!

Co takiego zatem powiedziała królowa, że para zdecydowała się na tak radykalny i odważny krok, jakim jest porzucenie tytułów szlacheckich i wyprowadzka, a także niezależność finansowa?

Jak powszechnie wiadomo, decyzja o porzuceniu tytułów królewskich przez Harry’ego i Meghan Markle dosłownie wstrząsnęła niemalże całym światem! Mówiono o tym przez naprawdę długie tygodnie w mediach z całego świata.

Co jednak było prawdziwym powodem podjęcia owej decyzji? Okazuje się, że słowa królowej Elżbiety II!

Królowa Elżbieta II wpłynęła na decyzję wnuka o porzuceniu tytułu królewskiego

Jak wynika z zapisków królewskiej biografki Angeli Levin, to właśnie babcia Harry’ego, królowa Elżbieta wpłynęła na taką decyzję, gdyż zaproponowała wnukowi, aby w razie rozwodu Meghan otrzymała tylko określoną sumę pieniędzy.

- Chciała, żeby Harry i Meghan podpisali umowę, zgodnie z którą Markle otrzymałaby określoną kwotę pieniędzy podczas ewentualnego rozwodu. Harry był wściekły, że Elżbieta zaproponowała mu coś takiego – mówi Angela Levin.

Harry po owych słowach bardzo się zdenerwował, gdyż zaczął podejrzewać, że królowa nie darzy sympatią jego żony. Prawdopodobnie to miało największy wpływ na porzucenie tytułów królewskich.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ