To naprawdę szokujące! Internauci nie mogą w to uwierzyć! Wprost z rodziny królewskiej wypłynęły na światło dzienne całkiem nowe, nieznane dotychczas informacje dotyczące księżnej Diany! Co takiego ukrywali przez wiele lat? A także co łączy księżną Dianę oraz… Meghan Markle?

Jak powszechnie wiadomo, zmarła przed laty księżna Diana miała kolorową przeszłość – bardzo często po wielu latach zaczęły wychodzić na jaw pewne skrywane długo informacje, które udało się odkryć przypadkowo.

Co więcej, cały związek księżnej Diany i księcia Karola był bardzo burzliwy, gdyż często pojawiały się spekulacje o zdradach, oszustwach czy nieszczerej miłości.

Jak się okazuje, księżna Diana prawdopodobnie ma jeszcze sporo sekretów, o których nie wie nikt – i być może nikt się nie dowie. Ostatnio jednak okazało się, że księżna Diana i książę Karol prawdopodobnie mają jeszcze jedno dziecko – córkę o imieniu Sarah, która przebywa w Stanach Zjednoczonych i o której nie wie niemalże nikt.

Czy Harry i William mają siostrę?

Jak donoszą brytyjskie tabloidy sytuacja miała miejsce wiele lat temu podczas wykonywania badań płodności. Jeden z lekarzy ponoć miał zatrzymać sobie materiał biologiczny księżnej Diany i księcia Karola i metodą in vitro „stworzyć” ich dziecko.

Sarah wychowywała się w innej rodzinie i nie miała pojęcia, kim byli jej prawdziwi rodzice. Po latach zaś odkryła tajemnicę i ponoć… teraz przyjaźni się z Meghan Markle!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA W TRUDNYCH CHWILACH MOŻE LICZYĆ NA PRZYJACIELA. CZYŻBY ODPŁACAŁ SIĘ ZA TO, CO ZROBIŁ DLA NIEGO PAWEŁ KRÓLIKOWSKI

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: NOWE ZMIANY W PRZEPISACH DLA KIEROWCÓW. MOŻESZ ZAPŁACIĆ MANDAT W WYSOKOŚCI 5 TYSIECY ZLOTYCH, NIE PROWADZĄC NAWET POJAZDU. O CO CHODZI

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZY POGODY NA LATO BUDZI NIEPOKÓJ. METEOROLODZY TWIERDZĄ, ŻE BĘDZIEMY SIĘ ZMAGAĆ Z GWAŁTOWNYMI ZJAWISKAMI ATMOSFERYCZNYMI I SUSZĄ