To już oficjalnie potwierdzona informacja przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych! Emerytura może być wyższa, wystarczy tylko wykonać kilka prostych kroków! Zobacz koniecznie, co należy zrobić! Emeryci będą wręcz zachwyceni możliwością zdobycia wyższej kwoty!

Jak powszechnie wiadomo, temat emerytur w Polsce jest kwestią rozstrzyganą od wielu lat. Znajduje się na ustach milionów Polaków, a także mediów. Od kiedy w świadczeniach emerytalnych raz po raz wprowadza się kolejne zmiany, o emeryturze wręcz nie przestaje się mówić.

Mimo iż emeryci otrzymują już tak zwane trzynastki, a za jakiś czas także czternastki, okazuje się, że można się ubiegać o jeszcze wyższe świadczenie! W jaki sposób?

Możliwe jeszcze wyższe świadczenie emerytalne. Seniorzy będą zachwyceni

Jak się okazuje, aby ubiegać się o wyższą emeryturę, wystarczy tylko złożyć wniosek o ponowne przeliczenie emerytury. ZUS nie może obniżyć otrzymywanych kwot, zatem z całą pewnością nikt na tym nie straci.

- Zasadą jest, że im dłużej pracujemy, tym więcej składek zostaje zapisanych na koncie emerytalnym i więcej razy są one waloryzowane. Po drugie im później idziemy na emeryturę, tym mniejsza jest liczba miesięcy dalszego trwania życia, przez które dzielimy kapitał odłożony na koncie w ZUS - powiedziała regionalny rzecznik ZUS województwa kujawsko-pomorskiego, Krystyna Michałek.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE