Jak podaje portal "Jastrząb Post", Monika Richardson wspólnie z nowym partnerem i córką wybrali się na pokaz mody. Jak się prezentowali?

Monika Richardson przebolała rozstanie ze Zbigniewem Zamachowskim?

Rozstanie Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, do którego doszło na początku roku, było dla fanów pary ogromnym zaskoczeniem. Para związana była ze sobą przez dekadę, z czego przez 7 jako małżeństwo. To właśnie dziennikarka jako pierwsza potwierdziła doniesienia o ich rozstaniu, wskazując, że była to decyzja Zamachowskiego.

Od pewnego czasu serce Moniki Richardson znów bije mocniej. Wszystko za sprawą Konrada Wojterkowskiego. To on pomógł dziennikarce pozbierać się po trudnym rozstaniu. Para jest praktycznie nierozłączna i spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Ostatnio można było ich zobaczyć razem na pokazie najnowszej kolekcji ślubnej Barbary Piekut. Towarzyszyła im córka Moniki Richardson - Zofia Malcolm.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV

Monika Richardson z córką i ukochanym na pokazie mody

Monika Richardson z ukochanym i córką zajęli miejsca w pierwszym rzędzie. Cała trójka prezentowała się wyjątkowo. Na tę okazję dziennikarka wybrała czerwoną sukienkę z cekinami, która niesamowicie mieniła się w świetle lamp. Dekolt sukienki podkreśliła za pomocą długiego naszyjnika. Całość uzupełniła czarnymi szpilkami.

Córka Moniki Richardson na pokaz założyła beżowe spodnie z szerokimi nogawkami i marynarkę pod którą był czarny t-shirt. Do tego buty na kortunie i długie kolczyki. Wyglądała bardzo stylowo.

Jak podobają się wam stroje Moniki Richardson i jej córki Zofii?

To też może cię zianteresować: Zbigniew Zamachowski wyjawił prawdę o związku z Moniką Richardson. Czy dziennikarka ma powody do zadowolenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Minęło niemal ćwierć wieku od odejścia Księżnej Diany. Synowie wspominają wciąż powracający obraz. To mrozi krew w żyłach

O tym się mówi: To zła wiadomość dla seniorów. Zmianie uległy ważne progi przychodu. Po ich przekroczeniu świadczenie z ZUS może zostać pomniejszone lub wstrzymane