Jak przypomina portal "Super Express", Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się po 10 wspólnie spędzonych latach. Aktor zdecydował, że nie będzie omawiał publicznie kwestii rozwodu. Z książki "Zbyszek przez przypadki" będziemy mieli jednak okazję dowiedzieć się, jaką żoną była Monika Richardson. Fragmenty publikacji pojawiły się w sieci. Czy dziennikarka ma powody do zadowolenia?

Premiera książki "Zbyszek przez przypadki"

Już 1 września swoją premierę będzie miała książka "Zbyszek przez przypadki". Znajdziemy tu szereg wywiadów przeprowadzonych ze Zbigniewem Zamachowskim, w którym aktor mówi dużo nie tylko o swojej karierze aktorskiej, ale odnosi się również do kwestii życia prywatnego. Z fragmentów, jakie pojawiły się w sieci możemy się dowiedzieć, jak niemal byłą żonę postrzegał aktor.

Zdradził między innnymi, że Monikę Richardson spotkał w momencie, kiedy jego związek z ówczesną żoną Aleksandrą Justą był "już bardzo kruchy". Ich pierwsze spotkanie miało miejsce znacznie wcześniej, we Wrocławiu. On pracował wówczas na planie filmu "The Lightmaker". Wybrali się na spacer po parku. Ich drugie spotkanie miało miejsce w programie "Europa da się lubić", którego gospodynią była Richardson.

Monika Richardson/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson/YouTube @Gossip TV

W przypadku pary sprawdziło się powiedzenie do trzech razy sztuka - ich trzecie spotkanie stało się początkiem ich wspólnej drogi. Polecieli wtedy do Belize (Ameryka Środkowa), gdzie wspólnie sprzątali 100-metrowy odcinek tamtejszej plaży. Dużo rozmawiali i odkryli, że mają podobne problemy, oboje znajdowali się z związkach, które chyliły się już ku upadkowi. Zdecydowali się je zakończyć i spróbować żyć razem.

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski/YouTube @Gossip TV

Choć wywiady zostały przeprowadzone wtedy, gdy małżeństwo było razem, to można z nich odnieść wrażenie, że kryzys wisiał w powietrzu. Okazuje się, że aktor czuł się przytłoczony opiekuńczością Moniki Richardson. "Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza" - powiedział Zamachowski.

Jesteście ciekawi, co jeszcze w książce zdradza Zbigniew Zamachowski?

To też może cię zainteresować: Anna Cieślak ostro odniosła się do przytyków w komentarzach. Chodzi o różnicę wieku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To zła wiadomość dla seniorów. Zmianie uległy ważne progi przychodu. Po ich przekroczeniu świadczenie z ZUS może zostać pomniejszone lub wstrzymane

O tym się mówi: Rząd wystąpił o wprowadzenie stanu wyjątkowego. Kiedy i gdzie zacznie obowiązywać? Co oznacza dla obywateli