Jak przypomina portal "Super Express", Danuta Wałęsa w przeciwieństwie do swojego męża niezbyt chętnie udziela się publicznie. Były prezydent nie tylko prowadzi konta w mediach społecznościowych, ale nawet ma własny kanał na Youtube. Jego żona stroni od podobnych aktywności. Ostatnio mieliśmy jednak okazję ją zobaczyć. Jak teraz wygląda?

Danuta Wałęsa trzyma się w cieniu

O ile Lech Wałęsa lubi znajdować się w centrum uwagi, o tyle jego żona woli trzymać się z dala od świateł fleszy. Ostatnio jednak mieliśmy okazję ją zobaczyć. Paweł Kowal (polityk PO) zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie z uśmiechniętą Danutą Wałęsą. "Porozmawiane z prezydentową w wigilię rocznicy Sierpnia. Inspirująco... W świetnej formie Danuta Wałęsowa" - napisał polityk.

Widząc zdjęcie byłej pierwszej damy trudno się nie zgodzić z Pawłem kowalem, że jest ona w świetnej formie. Danuta Wałęsa miała nienagannie ułożoną fryzurę. Na tę wyjątkową okazję wybrała klasyczną czarną sukienkę z długim rękawem. Jej szyję zdobił złoty łańcuszek, a całość uzupełniały czerwone oprawki okularów i promienny uśmiech żony Lecha Wałęsy.

Danuta Wałęsa także w czasach "Solidarności" trzymała się w cieniu. Poświęciła się w pełni rodzinie i wychowaniu ośmiorga swoich dzieci. Para pobrała się w 1969 roku, kiedy Danuta Wałęsa miała 20 lat. W jednym z wywiadów była pierwsza dama przyznała, że najszczęśliwsze było pierwsze 11 lat małżeństwa - bo wtedy naprawdę byli razem. "Od Sierpnia '80 jego w zasadzie interesowała już tylko polityka" - mówiła z goryczą Danuta Wałęsa.

Danuta Wałęsa/YouTube @Teren Rebelianta
Danuta Wałęsa/YouTube @Teren Rebelianta
Danuta Wałęsa/YouTube @Teren Rebelianta

Jak podoba się wam najnowsze zdjęcie Danuty Wałęsy?

To też może cię zainteresować: Zbigniew Zamachowski wyjawił prawdę o związku z Moniką Richardson. Czy dziennikarka ma powody do zadowolenia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Dowbor była oburzona, gdy odwiedziła jednych z bohaterów programu "Nasz Nowy Dom". "Przed remontem umawialiśmy się"

O tym się mówi: Minęło niemal ćwierć wieku od odejścia Księżnej Diany. Synowie wspominają wciąż powracający obraz. To mrozi krew w żyłach