Jak przypomina portal "Lelum", przed 5. miesiącami Jacek Kurski wspólnie z żoną, powitali na świecie swoje pierwsze dzicko - córkę Anię. Prezes TVP w szczerym wywiadzie postanowił opowiedzieć, jak odnajduje się w roli ojca.

Jacek Kurski o byciu tatą

Jacek Kurski wspólnie z żoną bardzo chcieli mieć dziecko i ich marzenie się spełniło. Przed 5. miesiącami, dokładnie 25 marca na świecie pojawiła się Ania i z miejsca zawładnęła sercami rodziców. W wywiadzie udzielonym portalowi "Jastrząb Post", prezes TVP przyznał, że bycie ojcem sprawia mu ogromną radość.

Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @Wiadomości
Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @Wiadomości
Jacek i Joanna Kurscy/YouTube @Wiadomości

Jacek Kurski przyznał, że imię dziewczynka otrzymała po jego nierzyjącej już mamie. Prezes TVP przyznał, że uwielbia spędzać czas ze swoją pociechą. Ogromne szczęście daje mu patrzenie na nią i słuchanie jej gaworzenia.

Kurski nie ukrywa, że późne ojcostwo różni się od jego dotychczasowych doświadczeń. Teraz zdecydowanie bardzoej docenia każdą chwilę, jaką może spędzić ze swoją pociechą. Dodał, że są one tym cenniejsze, że jest to najprawdopodobniej jego ostatnie dziecko.

Jacek i Joanna Kurscy z córeczką/YouTube @Wiadomości
Jacek i Joanna Kurscy z córeczką/YouTube @Wiadomości
Jacek i Joanna Kurscy z córeczką/YouTube @Wiadomości

Prezes TVP przyznał, że większość obowiązków związanych z opieką nad małą, czy ogólniej związanych z domem spoczywa na jego żonie Joannie Kurskiej. On zajmuje się Anią, kiedy jego żona potrzebuje mieć chwilę dla siebie - odsypia lub chce gdzieś wyjść, żeby nieco odetchnąć. "Wspieram i czerpię z tego ogromną radość" - zapewnił Jacek Kurski.

Spodziewaliście się, że tak wygląda podział obowiązków w małżeństwie Kurskich?

To też może cię zainteresować: Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła na jesiennej ramówce TVN-u. Jak się prezentowała nowa prowadząca "Miasto Kobiet"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prezydent Andrzej Duda zaliczył sporą wpadkę. Wszystko zarejestrowały kamery. Co się stało

O tym się mówi w Polsce: Niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Janusza Korwin-Mikke. Polityk trafił do szpitala. Co się dzieje

O tym się mówi na świecie: Zaskakujące doniesienia na temat papieża Franciszka. Czy Ojciec Święty pójdzie w ślady swojego poprzednika, Benedykta XVI